امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۶:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5659
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۰
تعداد بازدید: 117
مجید جلیل امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شهرکرد اظهار کرد: کسانی برای کاندیداتوری در انتخابات ثبت‌نام کنند که رجل سیاسی بوده، از مقبولیت در نزد ...

مجید جلیل امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شهرکرد اظهار کرد: کسانی برای کاندیداتوری در انتخابات ثبت‌نام کنند که رجل سیاسی بوده، از مقبولیت در نزد برخوردار باشند و مطمئن باشند که تایید صلاحیت می‎شوند.

وی افزود: انتخاب فرد اصلح برای این دوره ریاست جمهوری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و برهمین اساس باید همه افراد به این موضوع توجه ویژه‌ای داشته باشند.

جلیل بر ضرورت خلق حماسی سیاسی از سوی مردم کشور تاکید کرد و گفت: حماسه بدون حضور مردم محقق نمی‎شود و در همین راستا باید شرایط لازم را برای حضور پرشور و گسترده مردم فراهم کرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش رسانه‌ها در برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه، تصریح کرد: رسانه‌ها تلاش کنند تا به دور از تخریب و سیاه‌نمایی قلم بزنند و در خلق حماسه سیاسی گام بردارند.

جلیل با بیان اینکه انتخابات این دوره با دوره‌های قبل متفاوت است، ادامه داد: تمام گروه‌ها و قشرهای جامعه در خلق حماسه سیاسی سهیم هستند و باید در این راستا تلاش کنند.

وی به نقش خواص در لحظه‌های مهم نظام اشاره کرد و گفت: خواص نقش برجسته‌تر و پررنگ‌تری دراین برهه بر عهده دارند و باید در ترغیب مردم به انتخابات بکوشند.
انتهای پیام/68004/صا20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها