امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۳:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56595
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 68
محمدتقی حسن‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان موفق شده است تاکنون اقدامات خوبی را انجام ...

محمدتقی حسن‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان موفق شده است تاکنون اقدامات خوبی را انجام دهد.

وی ادامه داد: به عنوان مثال کنگره ساماندهی امور جوانان یکی از اقدامات خوبی است که به منظور بررسی چالش‌های فراروی جوانان در اردیبهشت سال آینده برگزار می‌شود.

وی همچنین با اشاره به برگزاری جلسات اتاق فکر جوانان گفت: یکشنبه هفته آینده سومین جلسه از جلسات اتاق فکر جوانان با حضور صاحبنظران و کارشناسان حوزه جوانان برگزار می‌شود.

حسن زاده تصریح کرد: این جلسه با محوریت اشتغال جوانان برگزار می‌شود و پس از رسیدن به نتایج قطعی، حاصل همفکری صاحبنظران در این جلسات برای راهبردی و عملی شدن به ستاد ساماندهی امور جوانان و شورای راهبردی ارسال می‌شود تا گام‌های مثبتی برای حل مشکل اشتغال جوانان برداشته شود.

رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان در خصوص تفکیک بحث ورزش و جوانان گفت: با بحث‌هایی که مطرح شده است بحث جداسازی ورزش از جوانان فعلاً منتفی است و بیشتر تمرکز بر روی تقویت حوزه جوانان در وزارت ورزش و جوانان است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها