امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۶:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5661
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۰
تعداد بازدید: 115
علی اکبر آقایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: رئیس‌جمهور آینده باید تمام ویژگی‌هایی که مقام معظم رهبری به آن تاکید کرده‌اند ...

علی اکبر آقایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: رئیس‌جمهور آینده باید تمام ویژگی‌هایی که مقام معظم رهبری به آن تاکید کرده‌اند را داشته باشد.

وی ادامه داد: رئیس جمهور علاوه بر اینکه باید تمام نقاط قوت و مثبت روسای جمهور سابق را دارا باشد بلکه لازم است بتواند نسبت به روسای جمهور سابق عملکرد بهتری داشته باشد.

آقایی با بیان اینکه ایران در موقعیت سیاسی بسیار حساسی قرار دارد، افزود: رئیس‌جمهور باید از توان سیاسی بالایی برخوردار باشد، تا اهداف کشور را به پیش برد و از حقوق ملت و نظام دفاع کند.

بر اساس نظر آقایی، رئیس جمهور باید از بین کسانی انتخاب شود که در مقابل فشارهای دشمنان مقاوم بوده و در برابر دشمنان و معاندان نظام شانه خالی نکند به طوری‌ که هراسی از دشمنان نداشته باشد.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: لازم است فردی که به عنوان رئیس‌جمهور انتخاب می‌شود در مسایل اقتصادی و تغییر سیاست‌های اقتصادی با برنامه مشخص و دقیقی عمل کند تا بتواند بر حل مشکلات داخلی فایق آید.
انتهای پیام/61001/ی20
برچسب ها:
آخرین اخبار