امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۸:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5662
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۰
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از گمرک جمهوری اسلامی ایران این سازمان مانند سال‌های گذشته امسال نیز تسهیلات و امکانات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از گمرک جمهوری اسلامی ایران این سازمان مانند سال‌های گذشته امسال نیز تسهیلات و امکانات ویژه‌ای را برای ترخیص کتب خارجی جهت شرکت در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اختصاص داده است.

عبدالرضا غلامی مدیرکل گمرک تهران در این باره گفت: به منظور تسریع و تسهیل در انجام تشریفات گمرکی و خدمات‌رسانی هرچه بیشتر به نمایشگاه بین‌المللی کتاب، تسهیلات ویژه‌ای از سوی این گمرک برای ترخیص کتاب‌های خارجی جهت عرضه در نمایشگاه از جمله انجام رویه ترانزیت و ورود موقت، قطعی و مرجوعی در کوتاه‌ترین زمان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: استقرار کشیک شامل کارشناس ارزیاب، بارشمار و انباردار در ساعات غیراداری و ایام تعطیل در حوزه نمایشگاهی گمرک تهران و محل برگزاری نمایشگاه فعلی کتاب، عدم اخذ تقاضا  جهت ارائه خدمات بعد از ساعت کاری و ایام تعطیل، حمل یکسره جهت کامیون‌ها با محفظه چادردار، استقرار اکیپ‌های ویژه و افزایش تجهیزات جهت تسریع در امر تخلیه و بارگیری در اماکن گمرکی از دیگر تسهیلات این گمرک جهت ترخیص کتاب است.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها