امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56621
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۷
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، پایگاه اسرائیلی «والا» گزارش داد که 5 سرباز اسرائیلی روز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، پایگاه اسرائیلی «والا» گزارش داد که 5 سرباز اسرائیلی روز گذشته در رام‌الله مورد اصابت پرتاب سنگ قرار گرفته و زخمی شدند.

بر اساس این گزارش یک سرباز در روستای بلعین واقع در غرب رام‌الله و چهار سرباز دیگر نیز در نزدیکی اردوگاه قلندیا در شمال رام‌الله مورد اصابت گلوله قرار گرفته و زخمی شدند.

بر پایه این گزارش یک زن اسرائیلی نیز با خودروی خود در خیابان 45 در نزدیکی عطروت هدف پرتاب سنگ قرار گرفته و زخمی شد و نیروهای پلیس اسرائیل و گارد مرزی نیز سریعا در مکان حاضر شده و اقدام به بازرسی مکان کردند.

از سوی دیگر شهرک‌نشینان شهرک سوسیا و ماعون امروز پنجشنبه بیش از 40 نهال درخت زیتون را در شرق شهرک یطا در جنوب الخلیل ریشه کن کردند.

در همین رابطه «راتب الجبور» هماهنگ‌کننده کمیته ملی مقاومت در برابر شهرک‌سازی و دیوار حایل گفت که شهرک‌نشینان دو شهرک سوسیا و ماعون بیش از 40 نهال درخت زیتون را که در نزدیکی این دو شهرک قرار داشت، ریشه کن کردند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها