امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 27
۲۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56635
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 56
محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: پس از اینکه اعلام کردیم برای حضور محمدرضا خلعتبری ...

محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: پس از اینکه اعلام کردیم برای حضور محمدرضا خلعتبری در پرسپولیس دچار مشکل هستیم حسین هدایتی به ما کمک بسیار خوبی کرد که خیلی از مشکلات ما برطرف شد.

وی افزود: اما فرد دومی که او را سر تمرین هم دیدید به نام امیری از جنوب کشور اعلام کرد که حاضر است او هم در مورد خلعتبری به خاطر پرسپولیسی‌ بودنش کمک کند اما جالب است بدانید ایشان از موقعی که رفته ناپدید شده است؛ نه خبری از ایشان داریم و نه جواب تلفن ما را می‌دهد!

رویانیان تاکید کرد: ما هیچ کس را به زور برای کمک به پرسپولیس دعوت نکردیم اما ایشان که وعده و وعید کمک را به ما داده بود نمی‌دانیم چه بلایی سرش آمده و نگران او هستیم. البته ما ایشان را کامل می‌شناسیم و خدای ناکرده اجازه نمی‌دهیم کسی از اسم پرسپولیس بخواهد استفاده کند. من امیدوارم این موضوع ختم به خیر شود و با توجه به شرایط ما با باشگاه عجمان نیز فرد خیر دوم به وعده‌هایش عمل کند تا مشکلی نه برای ما و نه برای خودش پیش نیاید.

وی در پایان در پاسخ به سوالی که آیا امکان دارد این فرد به دنبال سوءاستفاده از باشگاه‌ پرسپولیس باشد گفت: ما اگر لازم باشد شگردهای خودمان را داریم و انشاءالله کار به آنجا نمی‌کشد که بخواهیم به این مسائل فکر کنیم.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها