امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۳:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5665
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۰
تعداد بازدید: 158
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس رمضان اولادی مدیر برنامه ریزی شرکت ملی صنایع پتروشیمی در یک نشست خبری با اشاره ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس رمضان اولادی مدیر برنامه ریزی شرکت ملی صنایع پتروشیمی در یک نشست خبری با اشاره به برگزاری همایش ای پی اف که هفته آینده برگزار می‌شود، گفت: شرکت ملی صنایع پتروشیمی سال گذشته توانست 37.5 درصد از صادرات غیر نفتی را به خود اختصاص دهد و تولید مجموعه های پتروشیمی نیز در منطقه خاورمیانه حدود 24.5 درصد بود.

وی ادامه داد: این موضوع موجب می‌شود که صنعت پتروشیمی بیش از گذشته مورد اهمیت و توجه قرار گیرد.

اولادی تصریح کرد: در آستانه پنجاهمین سالگرد تاسیس شرکت ملی صنایع پتروشیمی برگزاری این همایش نشان دهنده توجه به این صنعت و ارزش آفرینی آن است.

وی گفت: سال گذشته طرح های بسیار زیادی در حوزه پتروشیمی افتتاح شد مانند خط لوله اتیلن غرب که این مسئله می تواند در برگزاری این همایش نقش موثری در داخل کشور داشته باشد.

اولادی تصریح کرد: در این همایش 36 شرکت خارجی حضور دارند که پیش بلینی می شود کشورهای حاضر در این همایش نیز به 20 کشور برسند.

وی ادامه داد: یکی از مهمترین اتفاقاتی که سال گذشته رخ داد: واگذاری هلدینگ بود که براین اساس 99 درصد از پتروشیمی ها به بخش خصوصی واگذار شده است.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار