امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۷:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56664
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 60
سید محمدحسین میرمحمدی نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

سید محمدحسین میرمحمدی نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه این هفته هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: اعضای هیئت نظارت بر نمایندگان در این جلسه اختلاف موجود میان دو نفر از نمایندگان را با حضور طرفین مورد بررسی قرار داد و موضوع در این جلسه حل‌و‌فصل شد.

وی افزود: این اختلاف به دنبال اظهاراتی بود که دو طرف در خصوص یک‌دیگر مطرح کرده بودند و با حضور در جلسه هیئت به بیان توضیحات خود در این باره پرداختند.

این عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان اظهار داشت: در این جلسه همچنین یکی از اعضا مأمور شد تا گزارش مکتوب مربوط به پرونده حمید بقایی در خصوص شکایت وی از تعدادی از نمایندگان را تهیه و به هیئت ارائه کند.

میرمحمدی خاطرنشان کرد: در ادامه این جلسه و در جریان بررسی مسائل عمومی گزارش رئیس‌جمهور در خصوص سفر به نیویورک مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها