امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۸:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56667
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۵
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، مطالعه و به کارگیری توصیه‌های مربوط به راهنمای سفر حج، ضمن کاهش آسیب‌ها و خطرات احتمالی، فرصت استفاده هر چه بهتر از ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، مطالعه و به کارگیری توصیه‌های مربوط به راهنمای سفر حج، ضمن کاهش آسیب‌ها و خطرات احتمالی، فرصت استفاده هر چه بهتر از معنویت و ترقی و تعالی روحی را فراهم می‌آورد چه بسا در مواردی، کم توجهی یک زائر به این توصیه‌ها می‌تواند شیرینی این سفر معنوی را به کام همه تلخ کند.

** فعال کردن Pin Code گوشی موبایل به حفاظت آن کمک می‌کند. همچنین چاپ عکس و انتقال فیلم و اطلاعات رایانه و موبایل امنیت ندارد. ضمناً توصیه می‌شود هنگام خرید سیم‌کارت عربی، سیم کارت ایرانی را خودتان از گوشی خارج کنید تا احتمالاً سرقت نشود.

** هنگام وضو گرفتن در سرویس‌های عمومی کسانی پیشنهاد می‌دهند که مراقب وسایل شما هستند در حالی که احتمال سرقت وجود دارد.

** همراه داشتن وسایل و بار اضافی در ایام تشریق برای زائر تولید دردسر می‌کند.

** استعمال دخانیات در کشور عربستان ممنوع است، هر چند بسیار مشاهده می‌شود افراد مقیم این کشور در حال کشیدن سیگار هستند اما طبق قوانین عربستان جریمه‌های استعمال دخانیات در خیابان تا سقف 200 ریال و استعمال دخانیات در حرمین شریفین تا 6 ماه حبس است که قاضی می‌تواند برای متخلف حکم کند.

** تمامی مراکز و قسمت‌های حرمین شریفین و بقیع مطهر و سایر مراکز زیارتی توسط دوربین‌های مداربسته به طور مرتب در حال کنترل است.

بدیهی است قسمت‌هایی از حرمین که به بانوان اختصاص دارد از این امر مستثنی نیست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها