امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۵:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56669
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۵
تعداد بازدید: 139
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، ابوالفضل محبی در خصوص دستگیری این افراد اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، ابوالفضل محبی در خصوص دستگیری این افراد اظهار داشت: در دو پرونده جداگانه دو نفر دستگیر شدند که اقدام به فریب مردم از طریق کارچاق‌کنی در پرنده‌ها می‌کردند.

وی افزود: در یکی از این پرنده‌ها فرد میانسالی که ادعای آشنایی با قضات و کارمندان را کرده و با این ادعا که می‌تواند به نفع شاکی رأی بگیرد، توانسته بود مبلغ حدوداً 600 میلیون ریال دریافت کند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بویین زهرا بیان کرد: از زمان اطلاع در خصوص این موضوع با دستور دادستانی این شهرستان نیروی انتظامی طی عملیات پلیسی و قضایی ظرف 48 ساعت وی را در هنگام ارتکاب جرم در منزلش دستگیر کردند که با قرار بازداشت تحت عنوان مجرمانه اعمال نفوذ برخلاف حق و مقررات قانونی روانه زندان شد.

محبی اضافه کرد: در پرونده‌ای دیگر که منجر به دستگیری شخص دیگری شد وی مبلغ 40 میلیون ریال از شاکی اخذ کرده بود.

این مسئول عنوان کرد: از آنجایی که فرد مذکور به صورت پیچیده‌تری عمل کرده بود پلیس توانست با دستور قضایی وی را ظرف 10 روز دستگیر کند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بویین زهرا افزود: پرونده این فرد تحت عنوان تحصیل مال از طریق نامشروع در جریان رسیدگی است.

محبی به مراجعان محاکم قضایی توصیه کرد: از آنجایی که کارکنان دستگاه قضایی همکارانی پاک و شریف هستند بنابر این فریب افرادی که ادعای داشتن رابطه با قضات یا کارمندان این دستگاه را می‌کنند را نخورند.

وی ضمن تشکر از ضابطان انتظامی بیان کرد: اگر کسی از سوی کارچاقکن‌ها مورد کلاهبرداری قرار گرفته به دفتر دادستانی یا دفتر حفاظت اطلاعات دادگستری بویین زهرا مراجعه کند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بویین زهرا تصریح کرد: دادستانی بویین زهرا برخورد قاطع با اینگونه افراد سودجو را مدنظر دارد.
انتهای پیام/77002/ش
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها