امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 23
۲۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56670
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۵
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، احمد بختیاری ظهر امروز در جمع مسئولان آموزشی شهرستان خرم‌دره با تاکید بر لزوم ایجاد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، احمد بختیاری ظهر امروز در جمع مسئولان آموزشی شهرستان خرم‌دره با تاکید بر لزوم ایجاد امکانات لازم برای استفاده دانش‌آموزان و معلمان اظهار داشت: مدیران مدارس باید با تلاش خود فضایی آرام را برای تحصیل دانش‌آموزان فراهم کنند.

مدیر آموزش و پرورش خرم‌دره افزود: در حال حاضر یک هزار و 548 دانش‌آموز مقطع راهنمایی در مدارس خرم‌دره مشغول به تحصیل هستند.

وی افزود: دانش‌آموزان مقطع متوسطه شهرستان خرم‌دره در 117 کلاس درس مشغول به تحصیل هستند.

وی با اشاره به توطئه‌های دشمنان علیه نسل جوان کشور گفت: امروز دشمنان با سرمایه‌گذاری عظیم خود در این حوزه و با ارسال مواد مخدر، محصولات ضدفرهنگی و مشروبات الکلی به داخل کشور، درصدد زدودن اعتقادات پاک جوانان این نظام هستند.

مدیر آموزش و پرورش خرم‌دره افزود: خوشبختانه در این زمینه جوانان کشور ما با درایت و هوشیاری خود کمتر تحت تاثیر توطئه‌های دشمنان قرار گرفته‌اند و همواره درصدد مقابله با توطئه‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان قسم‌خورده این نظام هستند.

وی با اشاره به توطئه‌های دشمنان در راستای از بین بردن وحدت و همدلی ملت ایران گفت: امروز دشمنان با جنگ نرم درصدد براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند که وحدت و یکپارچگی مردم عامل اصلی در پیروزی در برابر دشمنان است.

بختیاری با اشاره به تقارن بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس اظهار داشت: در هشت سال دفاع مقدس شاهد دلاورمردی‌‌ها و جانفشانی‌های بسیجیان و رزمندگان بودیم.

وی افزود: عزت و سربلندی امروز کشور، بیداری جهان اسلام و مبارزه با سرمایه‌داری از برکت‌های ایستادگی رزمندگان و خون شهدا است.

مدیر آموزش و پرروش خرم‌دره با بیان اینکه بسیج همواره نقش به‌سزایی در توسعه کشور داشته است، خاطرنشان کرد: بسیج در همه حال در قبال جامعه احساس مسئولیت کرده و نقش تاثیرگذاری داشته است.

وی با اشاره به نام‌گذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی خاطرنشان کرد: همگان باید برای تحقق این مهم تلاش کنند و در این میان دانش‌آموزان باید با کسب علوم مختلف، در مسیر توسعه و تعالی نظام حرکت کنند.
انتهای پیام/73002/غ30
برچسب ها:
آخرین اخبار