امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۲:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56700
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۶
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان دشتی، رهام رضایی صبح امروز در جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی شهرستان دشتی گفت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان دشتی، رهام رضایی صبح امروز در جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی شهرستان دشتی گفت: نیروهای جوان در معرض خطرات فضاهای سایبری قرار دارند و باید فرهنگ‌سازی شود.

فرمانده منطقه انتظامی شهرستان دشتی افزود: روابط صمیمانه‌ای که در فضای مجازی میان افراد و خصوصا نوجوانان شکل می‌گیرد موجب اعتمادسازی کوتاه مدتی برای این فرد می‌شود و فضای مجازی تهدیدی برای جوانان و حتی خانواده‌هاست.

وی ادامه داد: در شهرستان دشتی نماینده پلیس فتا برای برخورد با متخلفان فضای مجازی فعالیت خود را آغاز نموده است.

رضایی با بیان اینکه فعالیت پلیس فتا در برخورد با جرائم فضای مجازی مطلوب است یادآورشد: کره جنوبی با تلاش‌های که انجام‌داده‌اند توانسته‌اند 20 درصداز جرائم این بخش را کشف کنند در حالی که پلیس فتا ناجا در مدت کوتایی که فعالیت خود را آغاز کرده است از مجموع جرائم به وجود آمده موفق شده است 74 درصد جرائم را کشف و با خاطیان برخورد کند.

وی خاطر نشان کرد: امسال با تلاش پلیس فتا هفت پرونده کلاهبرداری که در فضای مجازی در شهرستان دشتی صورت گرفته شناسایی وعاملان دستگیر شدند.

رضایی گفت: یکی از پزشکان شهرستان دشتی که در فضای مجازی 20 میلیون تومان از وی کلاهبرداری شده بود پس از گزارش به پلیس موفق شدیم فرد کلاهبردار را شناسایی و او را دستگیر کنیم.

وی خطاب به مردم گفت: از پاسخ دادن به پیامک‌های افراد ناآشنا جدا" پرهیز کنند.
انتهای پیام/66006/س30
برچسب ها:
آخرین اخبار