امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56701
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۶
تعداد بازدید: 15
محمدرضا میرحیدری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: در جاده‌های برون شهری حوزه استحفاظی استان قزوین در شش ماه نخست سال جاری نسبت ...

محمدرضا میرحیدری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: در جاده‌های برون شهری حوزه استحفاظی استان قزوین در شش ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد کاهش 19 نفری تلفات جانی بوده‌ایم که آمار، کاهش 17 درصدی تلفات جانی در این جاده‌ها را نشان می‌دهد.

وی با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی رانندگان افزود: رانندگان در هنگام رانندگی باید با رعایت دستورات پلیس و اجرای قوانین احتمال تصادف را به صفر برسانند.

فرمانده انتظامی استان قزوین ادامه داد: امیدواریم در نیمه دوم امسال نیز با کمک رانندگان آمار تلفات جانی در جاده‌ها را کاهش دهیم.

* کاهش 4 درصدی تصادفات درون شهری قزوین

میرحیدری با اشاره به آمارهای تصادفات در جاده‌های درون شهری اعلام کرد: در جاده‌های درون شهری چهار درصد شاهد کاهش تصادفات نسبت به مدت مشابه سال گذشته بوده‌ایم و البته تعداد متوفیان حوادث رانندگی مساوی بوده است.

فرمانده انتظامی استان قزوین عنوان کرد: این در حالی است که مسافرت‌های نوروزی به استان قزوین افزایش داشته و عبور و مرور وسائل نقلیه در جاده‌های درون شهری قزوین در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیشتر شده است.
انتهای پیام/77003/ی20/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها