امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۲۱:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56707
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۶
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی زاهدان، این حریق ‌در بلوار امیر کبیر تقاطع ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی زاهدان، این حریق ‌در بلوار امیر کبیر تقاطع ثارالله به اطلاع ‌125‌ رسید که اکیپ ایستگاه سه سریعا" به محل اعزام شدند و توسط اکیپ اعزامی خودرو بوسیله کپسول پودرو گاز اطفاء گردید و پس از ایمن سازی محل به ایستگاه بازگشتند.

همچنین برق گرفتگی و از دست دادن تعادل منجر به سقوط صاحب گلخانه در حوض انبار و مصدومیت وی شد

‌یک مورد سقوط صاحب گلخانه در حوض انباری به عمق چهار متر خالی از اّب واقع در جاده چشمه زیارت روبه‌روی براسان‌، گلخانه نیاتک که منجر به مصدوم شدن صاحب گلخانه شده بود به اطلاع (125) رسید که اکیپ امدادو نجات ایستگاه سه سریعا" به محل اعزام شدند و توسط اکیپ اعزامی شخص مصدوم با رعایت نکات ایمنی از حوض انبار خارج شد و به نیروهای اورژانس تحویل داده شد.

همچنین سرعت غیرمجاز راننده خودروی سمند منجر به واژگونی خودرو و مصدوم شدن چهار نفر از سرنشیان شد.

‌یک مورد واژگون شدن خودروی سمند ‌در انتهای خیابان شورا‌، بلوار 22 بهمن که منجر به مصدوم و محبوس شدن چهار نفر از سر نشیان شده بود به اطلاع مرکز پیام رسید که اکیپ ایستگاه شش سریعا" به محل اعزام شدند و توسط اکیپ اعزامی مصدومین از خودرو خارج و به نیروهای اورژانس تحویل داده شدند و پس از ایمن‌سازی و شستشوی بنزین ریخته شده روی آسفالت به ایستگاه بازگشتند.

معیوب بودن واشر پیک نیک منجر به نشت گاز و حریق در پایخانه سنتی شد.

‌یک مورد حریق پیک نیک در چایخانه سنتی واقع در خیابان جهانزاده توسط صاحب چایخانه حضوری به اطلاع نیروهای ایستگاه سه رسید که اکیپ ایستگاه سه سریعا" به محل اعزام شدند و توسط اکیپ اعزامی محل اطفاء و رفع خطر شد.

همچنین سبقت غیر مجاز و عدم مقررات راهنمایی و رانندگی منجر به برخورد دو خودروی پژو 405 شد

‌یک مورد تصادف دو دستگاه خودروی پژو 405 ‌واقع در کمربندی شهید کلانتری روبه‌‌روی پادگان سلمان به اطلاع (125) رسید که اکیپ ایستگاه سه سریعا" به محل اعزام شدند و توسط اکیپ اعزامی بست‌های باطری دو خودرو قطع شد و پس از ایمن سازی و شستشوی جاده به ایستگاه بازگشتند
انتهای پیام/ش
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها