امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۳:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56710
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۶
تعداد بازدید: 49
علیرضا ایزدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، با بیان اینکه ماهیت همه برنامه‌ها فرهنگی است، اظهار کرد: جشنواره‌ زمستانی، تابستانی و حتی ...

علیرضا ایزدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، با بیان اینکه ماهیت همه برنامه‌ها فرهنگی است، اظهار کرد: جشنواره‌ زمستانی، تابستانی و حتی جشنواره تئاتر کودک و نوجوان فرصت مناسبی برای معرفی پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین است.

وی تصریح کرد: این جشنواره‌ها می‌تواند بهانه خوبی برای معرفی همدان به عنوان پایلوت گردشگری باشد و تأثیرات مثبتی را خواهد گذاشت.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری همدان با اشاره به سطح بین‌المللی این جشنواره یادآور شد: گردشگری نیز از سطح بین‌المللی این جشنواره مستثنی نیست و تمام امکانات را برای میزبانی از میهمانان جشنواره مهیا می‌کنیم.

وی از آمادگی میراث فرهنگی برای همکاری با دبیرخانه جشنواره تئاتر کودک و نوجوان خبر داد و افزود: میراث فرهنگی در برگزاری تورهای گردشگری، پذیرایی در اماکن دیدنی و گردشگری، اقامت میهمانان در هتل و... می‌تواند حمایت‌های لازم را داشته باشد.

ایزدی در پایان خاطرنشان کرد: همدان نیازمند داشتن چنین فضاهایی برای معرفی در سطوح ملی و بین‌المللی است که برگزاری جشنواره تئاتر کودک و نوجوان نیز در همین راستاست.
انتهای پیام/89003/ل20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها