امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۹:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56718
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۶
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، قربان عباسی در راستای گرامیداشت شعار روز جهانی گردشگری با عنوان گردشگری، آب و حفاظت از آینده مشترک، در مراسم پاکسازی آب‎بندان شهرستان گرگان اظهار داشت: نظر به اهمیت صنعت گردشگری و با توجه به اینکه این صنعت به عنوان صنعت پاک در دنیا مطرح است، همچنین با عنایت به اینکه شعار امسال روز جهانی گردشگری، «گردشگری و آب» است، در راستای تحقق این شعار نسبت به پاکسازی آب‎بندان توشن اقدام شد.

وی با اشاره به اینکه یکی از بحران‎های آینده مطرح در جهان، کمبود منابع آبی است، افزود: در استان گلستان ظرفیت‎های خوبی همچون تالاب‎ها، آبشارها، آب‎بندان‎ها و چشمه‎ساران و... مختلف وجود دارد که حفاظت از این ذخایر به عنوان ظرفیت‎های گردشگری آبی این سرزمین ضروری است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان ضمن تاکید بر فرهنگ سازی مناسب در این راستا اذعان داشت: حفاظت از این ذخایر و ظرفیت‎های آبی استان، زمینه را برای توسعه صنعت گردشگری استان هموارتر می‎کند و همچنین به حفاظت و پاکسازی محیط زیست کمک شایانی خواهد کرد.

عباسی خاطرنشان کرد: این مراسم پاکسازی با حضور دانش آموزان و فعالان عرصه گردشگری و با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان و دفتر خدمات مسافرتی «دهکده گشت» و همچنین شرکت آب منطقه‎ای استان گلستان برگزار شد.
انتهای پیام/2307/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها