امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۸:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56729
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۰
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این درام شرح حال گونه سیاسی با نام «پاول» ساخته می‌شود و قصه زندگی وزیر امور خارجه سابق دولت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این درام شرح حال گونه سیاسی با نام «پاول» ساخته می‌شود و قصه زندگی وزیر امور خارجه سابق دولت آمریکا را تعریف می‌کند.

فارست ویتاکر بازیگر اسکار گرفته سینما در سن 52 سالگی، در نقش این وزیر امور خارجه سیاه‌پوست کشور آمریکا بازی خواهد کرد.

فیلم‌نامه «پاول» را اد ویتورث نوشته و قصه آن، مسائل پشت پرده زندگی این شخصیت رنگین پوست آمریکایی را به تصویر می‌کشد.

بخش مهمی از قصه این درام شرح حال گونه به دورانی می‌پردازد که کشور آمریکا در زمانی که وی وزیر امور خارجه بود به کشور عراق حمله کرد و درگیر جنگی سخت در آن شد.

ویتورث فیلم‌نامه «پاول» را یک داستان تراژیک توصیف می‌کند که در آن کاراکتر اصلی ماجرا، از کاری که در دوران مسئولیتش در دولت آمریکا داشت افسوس می‌خورد و آن را اشتباه بزرگ زندگی‌اش ارزیابی می‌کند.

شرکت مستقل فیلم‌سازی سیگنیفیشنت پروداکشن تهیه کننده «پاول» است و خود فارست ویتاکر هم با آن به عنوان تهیه کننده همکاری خواهد داشت.

هنوز کارگردانی برای فیلم انتخاب نشده است. ولی شایعات تأیید نشده حکایت از همکاری لی دانیلز با این درام پرتنش شرح حال گونه می‌کند.

به نوشته سایت اینترنتی موویز، قرار است کلید فیلم‌برداری «پاول» برای اوایل سال جدید میلادی زده شود. هزینه تولید فیلم حدود 30 میلیون دلار برآورد شده است.

فارست ویتاکر هم اکنون درام شرح حال گونه «سر پیشخدمت» را روی پرده سینماهای آمریکای شمالی دارد. این فیلم را لی دانیلز کارگردانی کرده و تا به حال 111 میلیون دلار در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکا و کانادا فروش کرده است.

قصه فیلم درباره اولین سر پیشخدمت کاخ سفید سیسیل گینز است که برای پنج دهه در این محل خدمت کرد و حضور هشت رئیس جمهور مختلف را در این محل تجربه کرد.

منتقدان سینمایی که به شدت این درام ضد تبعیض نژادی را پسندیده‌اند، می‌گویند ویتاکر برای بازی در نقش این سر پیشخدمت، دومین اسکار سینمایی خود را خواهد گرفت.

این بازیگر سیاه‌پوست آفریقایی تبار در سال 2006 برای بازی در «آخرین پادشاه اسکاتلندی»( و(ایفای نقش ایدی امین دیکتاتور اوگاندایی) اولین اسکار بازیگری خود را گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها