امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۷:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56732
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، تا برگزاری بزرگترین فستیوال هنری یعنی بیست و هفتمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، تا برگزاری بزرگترین فستیوال هنری یعنی بیست و هفتمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان تنها 4 روز دیگر زمان باقی است.

بیش از 60 کشور دنیا خواهان حضور در بیست و هفتمین جشنواره فیلم کودک اصفهان بوده‎اند که تنها 40 کشور در اصفهان حضور می‎یابند.

75 اثر در حوزه بین‎الملل بیست و هفتمین دوره از جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان، حضور دارند که مارک بنش، ایلگار نجف، سعدولو رحیمف، اولیویر رینگر و جیان کارلو زاپولی هیئت داوران مسابقه سینمای بین الملل هستند.

اما نام نیکی کریمی و محمد علی طالبی به عنوان دو سینماگر فعال و پرستاره سینمای ایران در جمع این داوران می‎درخشد.

نیکی کریمی بازیگر و فیلمساز محبوب ایران است که سابقه حضور در هیات داوران جشنواره‌های متعدد داخلی و خارجی را دارا است.

وی در سال‎های اخیر بیشتر در سمت کارگردان و فیلمساز در شعاع توجه بوده است و نام وی در جمع نخبگان سینمای ایران همچنان می‎درخشد.

محمدعلی طالبی که در کنار نیکی کریمی دو داور بخش بین‎الملل را تشکیل می‎دهند، یکی از بهترین فیلمسازان سینمای کودک و نوجوان ایران است که از جمله آثار شاخص وی در حوزه فیلم کودک و نوجوان می‎توان به یک کیسه برنج اشاره کرد.

به گزارش فارس، بیست‌وهفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با گرامی‌داشت نام پیامبر اکرم (ص) پدر آسمانی کودکان دنیا، از پانزدهم تا نوزدهم مهرماه برگزار می‎شود.
انتهای پیام/63019/ح20
برچسب ها:
آخرین اخبار