امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۱:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56748
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۵
تعداد بازدید: 225
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، محمدعلی نجفی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان اظهار داشت: بی‎شک گردشگری اشتغال را نیز به همراه می‎آورد.

به گفته وی در کنار گردشگری، میراث فرهنگی یکی دیگر از حوزه‎های کاری است که اهمیت ویژه‎ای دارد زیرا میراث فرهنگی، هویت ملی و فرهنگی به همراه دارد که همگان به این مسئله واقف هستند.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ادامه داد: امروز ضروری است که همه ما به هویت فرهنگی خویش آشنایی و شناخت داشته باشیم.

صنایع دستی بهترین کار برای اشتغالزایی در حوزه روستایی است

نجفی به حوزه صنایع دستی اشاره کرد و گفت: این بخش نیز اشتغال کوچک به همراه دارد و بهترین کار برای اشتغالزایی در حوزه روستایی است.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور افزود: صنایع دستی کمک مؤثری به اقتصاد و اشتغالزایی اقشار کم درآمد می‎کند که باید در این حوزه برنامه‎ریزی‎های مؤثری صورت گیرد.

وی در پایان به برگزاری هفتمین جشنواره بین‎المللی فرهنگ اقوام ایران زمین اشاره کرد و گفت: این جشنواره آثار بسیار مثبتی دارد که باید نتایج حاصله را درباره نزدیکی قومیت‎ها به ثمر برسانیم.

حضور نجفی به همراه 30 سفیر کشورهای خارجی برای شرکت در جشنواره بین‎المللی فرهنگ اقوام ایران زمین

رئیس سازمان میراث فرهنگی و معاونان این سازمان، به همراه بیش از 30 سفیر کشورهای خارجی به منظور شرکت در مراسم پایانی هفتمین جشنواره فرهنگ اقوام ایران زمین و ثبت جهانی این جشنواره، پیش از ظهر امروز از طریق فرودگاه بین‎المللی گرگان وارد استان گلستان شدند.

نجفی پیش از دیدار با نماینده ولی فقیه در استان گلستان با حضور در امام‎زاده عبدالله گرگان و گلزار شهدای این شهر به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

شرکت در کارگروه گردشگری گلستان و بازدید از مناطق گردشگری استان از دیگر برنامه‎های امروز رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور و هیئت همراه است.
انتهای پیام/2307/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها