امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5675
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۰
تعداد بازدید: 170
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، میثم جعفرزاده در کارگاه آموزشی "برنامه عملیاتی مدیریت سیلاب"، با بیان اینکه در شش ماه گذشته ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، میثم جعفرزاده در کارگاه آموزشی "برنامه عملیاتی مدیریت سیلاب"، با بیان اینکه در شش ماه گذشته به اندازه چهار سال بحران هایی مانند سیل و زلزله و وقایع طبیعی دیگر در کشور رخ داده است، افزود: وزارت نیرو در مباحث پدافند غیرعامل و مدیریت بحران با توجه به بضاعت این وزارتخانه سربلند عمل کرده است.
وی اظهار داشت: در سال 90، بیش از 20 طرح ملی مطالعاتی و عملیاتی و در سال 91 بیش از 25 طرح مطالعاتی و عملیاتی در شرکت های مادر تخصصی وزارت نیرو در بحث مدیریت بحران و پدافند غیر عامل اجرا شده است.
وی با بیان آنکه در چند سال گذشته مباحث آموزشی پدافند غیرعامل و مدیریت بحران در شرکت های زیرمجموعه وزارت نیرو تقویت شده است، گفت: در سال 86 بیش از 937 نفر ساعت آموزش، در سال 87 بیش از دو هزار و 423 نفر ساعت، در سال 88 حدود هشت هزار و 600 نفرساعت، در سال 90 بیش از 9 هزار و 700 نفرساعت و در سال 91 بیش از 19 هزار و 876 نفر ساعت در بحث پدافند غیرعامل به صورت عمومی و تخصصی در مجموعه وزارت نیرو آموزش دیده اند.
وی برگزاری 40 مانور آماده سازی در برابر بحران ها و بلایای طبیعی، 40 مطالعه سطح بندی مراکز حساس، 40 مطالعه مراکز استان ها و شهرهای مهم، 70 کارگاه آموزشی و تهیه بانک های اطلاعاتی ناشی از بلایای طبیعی را از اقدام های مهم بخش آب کشور در بحث پدافند غیرعامل عنوان کرد.
وی در پایان مهمترین عامل در حوزه مدیریت بحران را همدلی و وحدت رویه در میان همه سازمان ها عنوان کرد. 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها