امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۲:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56753
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۵
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سعدآباد، خلیل رضایی بعد از ظهر امروز در نشست با فرهنگیان و معلمان منطقه سعدآباد اظهار داشت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سعدآباد، خلیل رضایی بعد از ظهر امروز در نشست با فرهنگیان و معلمان منطقه سعدآباد اظهار داشت: پیشرفت آینده کشور در گرو توجه به آموزش و پرورش است و به هر میزان در این مسیر عملکرد بهتری داشته باشیم به موفقیت بیشتری می‌رسیم.

وی افزود: در استان بوشهر اقدامات زیربنایی بسیار خوبی در توسعه و تجهیز مدارس انجام شده و این امر موجبات موفقیت آموزش و پرورش شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر خاطرنشان کرد: در سال تحصیلی جدید تعداد 2 هزار و 68 مدرسه در قالب 7 هزار و 137 کلاس درس میزبان 184 هزار دانش‌آموز هستند و تمام توان خود را برای افزایش سطح کیفی تعلیم و تربیت انجام داده‌ایم.

وی اضافه کرد: 16 هزار فرهنگی در کلاس‌های درس حاضر شده‌اند و به فضل خدا امیدوار هستیم همانند سال گذشته بتوانیم به موفقیت‌های لازم برسیم.

رضایی از ایجاد موزه تخصصی آموزش و پرورش بوشهر خبر داد و گفت: آموزش و پرورش استان بوشهر در راستای حفظ آثار، اسناد و اشیاء مربوط به تعلیم و تربیت و به منظور ثبت تاریخچه آموزش و پرورش در استان، موزه تخصصی آموزش و پرورش استان بوشهر را راه‌اندازی می‌کند.

وی بیان کرد: این موزه به منظور چگونگی شکل‌گیری و شکل‌دهی آن در دست بررسی کارشناسان قرار دارد و با همت این اداره کل و همکاری و همراهی سایر دستگاه‌ها و سازمان‌های ذیربط در محل پژوهشکده تعلیم و تربیت استان تاسیس و راه‌اندازی خواهد شد.

رضایی ابراز داشت: سرکشی به مناطق مختلف آموزش و پرورش استان به منظور آشنایی با مشکلات و رفع آنها در دستور کار این مجموعه قرار دارد.
انتهای پیام/2452/ع30
برچسب ها:
آخرین اخبار