امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۸:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56777
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۲
تعداد بازدید: 111
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهور در احکامی جداگانه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهور در احکامی جداگانه عبدالرضا رحمانی فضلی و حسام الدین آشنا را به سمت نماینده رییس جمهور در شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.

متن حکم روحانی خطاب به رحمانی فضلی به شرح ذیل است:
جناب آقای دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی

به استناد اصل 175 قانون اساسی و در اجرای بند 1 و ماده 1 و ماده 2 قانون نحوه اجرای اصل مزبور با توجه به مراتب تعهد، توان علمی و تجارب ارزشمند جنابعالی ، به موجب این حکم شما را به عنوان «نماینده رییس جمهور در شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران» بر می‌گزینم.

امید است با عنایات الهی، در خدمت به ملت شریف ایران و نظام جمهوری اسلامی با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.

متن حکم رئیس جمهور خطاب به آشنا نیز در ذیل آمده است:
جناب آقای دکتر حسام الدین آشنا

به استناد اصل 175 قانون اساسی و در اجرای بند 1 و ماده 1و ماده 2 قانون نحوه اجرای اصل مزبور با توجه به مراتب تعهد، توان علمی و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم شما را به عنوان «نماینده رییس جمهور در شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران» بر می‌گزینم.

امید است با عنایات الهی، در خدمت به ملت شریف ایران و نظام جمهوری اسلامی با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها