امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۷:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56816
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۵
تعداد بازدید: 100
وجیه‌الله پرویزی، مدیر آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» با بیان اینکه حدود 6 هزار دانش‌آموز ...

وجیه‌الله پرویزی، مدیر آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» با بیان اینکه حدود 6 هزار دانش‌آموز استثنایی در شهر تهران تحصیل می‌کنند، اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم امسال بحث تغذیه رایگان دانش‌آموزان را ادامه ‌دهیم.
وی با بیان اینکه بحث تغذیه رایگان را هفته‌ای ۳ روز اجرا می‌کنیم، ادامه داد: تغذیه رایگان شامل خوراکی‌های غنی شده از ویتامین‌های مورد نیاز دانش‌آموزان است که در قالب بیسکویت و کیک تهیه می‌شود و در سال گذشته همراه با شیر در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفت.
* ۴ مدرسه کاملاً هوشمند برای دانش‌آموزان استثنایی پایتخت
پرویزی با تأکید بر اینکه حداقل دو کلاس از هر مدرسه استثنایی شهر تهران هوشمند شده است، افزود: در حال حاضر ۴ مدرسه تمام هوشمند استثنایی در شهر داریم.
وی به بحث حمل و نقل دانش‌آموزان استثنایی شهر تهران اشاره کرد و گفت: با همکاری شهرداری تهران، مقرر شده است تعدادی اتوبوس متناسب‌سازی شده برای حمل و نقل معلولان جسمی ـ حرکتی در اختیار اداره آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران قرار گیرد.
مدیر آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران اظهار امیدواری کرد که از امسال هر هفته یک اتوبوس متناسب‌سازی شده، به یک مدرسه استثنایی مراجعه کرده و دانش‌آموزان را به اردوهای درون‌شهری ببرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها