امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۱:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56834
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۱
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، محمد مایلی کهن پنجشنبه شب در کنفرانس خبری پیش از بازی تیم‌های صبای قم و پرسپولیس با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، محمد مایلی کهن پنجشنبه شب در کنفرانس خبری پیش از بازی تیم‌های صبای قم و پرسپولیس با بیان اینکه بازی ما با پرسپولیس تقابل دارا و ندار است، گفت: پرسپولیس تیمی است که از همه امکانات برخوردار است و حمایت می‌شود و طرفدارانش با ما قابل قیاس نیست.

وی یادآور شد: مجموعه تیمی صبا از مدیرعامل تا بازیکنان کار خود را به صورت منظم انجام می‌دهند و در این چند ماهه با وجود برخی از کمبودها مشکل خاصی نداشتیم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: هر دو تیم نسبت به یکدیگر شناخت دارند، ما پرسپولیس را آنالیز کردیم و سعی می‌کنیم با یک بازی کامل جوانمردانه و بدون حاشیه بتوانیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم، زیرا در شرایط کنونی به شدت نیازمند این سه امتیاز هستیم.

وی مهدی محمدی، پور عمران و حق جو را مصدومان تیم صبا اعلام کرد که در بازی روز جمعه مقابل پرسپولیس حضور ندارند.

مایلی کهن در خصوص ضعف خط دفاعی صبا اظهار داشت: در 11 بازی گذشته در خط دفاع تغییرات زیادی داشتیم، اما با وجود اینکه مهره‌های خوبی داریم، اما در بحث دفاعی یکی از تیم‌های ضعیف لیگ هستیم.

وی مصدومیت بازیکنان خط دفاعی را از جمله مشکلات تیم صبا عنوان کرد و گفت: سعی می‌کنیم با استفاده از بازیکنان با تجربه و جوان به گونه‌ای کار کنیم که در ادامه لیگ از مشکلاتمان در خط دفاع کمتر شود که اگر اینگونه نشد، ناگزیریم در این خط اگر بازیکن خوبی گیرمان آمد جذب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم در خصوص پیش‌بینی نتیجه بازی فردا با توجه به اینکه صبا در قم به استقلال و پرسپولیس نباخته است ابراز داشت: ما به دنبال کسب هر سه امتیاز این بازی خانگی هستیم، گرچه در این بازی هم میزبان میهمان هستیم هواداران پرسپولیس در بازی فردا از من بیشتر خواهد بود.

وی همچنین تاکید کرد: امیدواریم جوی که علیه تیم‌های داوری در هفته‌های اخیر به وجود آمده، در این بازی اثرگذار نباشد.

مایلی کهن با بیان اینکه ما از جامعه شریف و زحمت کش داوری همواره حمایت کردیم یادآور شد: در طول 11 هفته گذشته با وجود اینکه در برخی بازی‌ها داوری به ضرر ما بوده است، کوچک‌ترین اعتراضی نداشتیم.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم در بازی فردا هم عدالت رعایت شود؛ اشتباهات داوری جزو فوتبال است، ما به همه جامعه شریف داوری کشور احترام گذاشته و می‌گذاریم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم در پاسخ به سوالی در خصوص تقابل استاد و شاگرد در بازی فردا گفت: من به خود اجازه ندادم بگویم شاگرد داشتم، در مقطعی به عنوان مربی در خدمتشان بودم، همان‌طور که در خدمت خیلی‌ها بودم روز جمعه هم در این زمینه هیچ حساسیت خاصی وجود ندارد.

وی در پاسخ به سوالی خبرنگاری که پرسید استنباط من این است که شما از اقدام پرسپولیس علیه داوران رضایت ندارید اظهار داشت: استنباط شما قابل احترام است، من حرف‌هایم را زدم.

مایلی کهن در عین حال تلویحاً پرسپولیسی‌ها را در جریانات اخیر داوری بی تقصیر ندانست و تاکید کرد: یقین بدانید طبق صحبت‌هایی که آقایان عنوان کردند، این یک جریان دوسویه است یعنی نمی‌شود که یک جریان یک سویه باشد، برای من هم کامل روشن است.

وی یادآور شد: اگر اتفاقی بوده از قبل بوده است، چرا کسی نمی‌تواند با من تماس بگیرد و این پیشنهادات را بدهد، من فکر می‌کنم آقای قهرمانی در این مسائل مظلوم واقع شد.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم همچنین از مسئول ورزشگاه یادگار امام قم تشکر کرد و اظهار داشت: بسیاری از تیم‌های لیگ برتر که شهرهای آنها از آب و هوای خوبی هم برخوردار هستند، چنین زمین چمنی ندارند و با وجود کم آبی در قم چمن ورزشگاه یادگار امام از معدود زمین‌های خوب کشور است.

انتهای پیام/78010/ب۴۰ 
برچسب ها:
آخرین اخبار