امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۳:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56840
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 106
وحید قریبی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اعتراض ...

وحید قریبی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اعتراض خاتمی به تجمع برخی معترضین در مراسم استقبال از رئیس جمهور در فرودگاه مهر آباد، گفت: دلیلی ندارد که هر اعتراضی که به مذاق آقایان خوش نیاید آن را با جریان‌های طالبانی و افراطی مقایسه کنند و هر گاه گروهی همسو با آنها تجمع می‌کنند آن را آزادانه و در راستای آزادی بیان بخوانند.

وی با اشاره به حضور فعال خاتمی در فتنه 88 خاطر نشان کرد: خاتمی بهتر است به جای پرداختن به این موضوعات به واکاری علل شکل گیری ترور و قتل‌های زنجیره‌ای در دوران اصلاحات بپردازد و از تحریک جامعه با تروریست خواندن جامعه دانشجویی به شدت پرهیز کند.

این فعال دانشجویی با انتقاد از خاتمی به دلیل استفاده از واژه «ترور» در اعتراض به تجمع معترضین در فرودگاه مهر آباد متذکر شد: نقد به یک شیوه اعتراضی نیازی به بیان کردن تهدید احتمالی ترور در آینده ندارد و می‌توان این نقد با تعابیر دیگری بیان شود.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در پایان از رئیس جمهور و وزیر امور خارجه دعوت کرد تا در جمع دانشجویان این دانشگاه حاضر شده و به سوالات اساتید و دانشجویان پیرامون مسائل مختلف کشور علی‌الخصوص مذاکرات صورت گرفته در نیویورک در حاشیه مجمع عمومی سالیانه سازمان ملل پاسخ دهند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها