امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۰۸:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56843
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 63
زهره الهیان عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ادعاهای اخیر ...

زهره الهیان عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ادعاهای اخیر محمد خاتمی مبنی بر سازماندهی تجمع مخالفان در زمان بازگشت روحانی از نیویورک، اظهار کرد: این سخنان نشان دهنده نوعی دیکتاتوری سیاسی است.
 
وی افزود: آنهایی که دیروز دم از دموکراسی و آزادی بیان می‌زدند و از احترام به سلایق و عقاید مختلف سخن می‌گفتند، امروز در مقابل مطالبات دانشجویان و جوانان از رئیس‌جمهور تاب نمی‌آورند و می‌گویند که باید این اعتراضات سرکوب و ریشه‌کن شود.
 
این نماینده سابق مجلس تاکید کرد: آنهایی که امروز درخواست  برخورد با نظرات و سلایق مختلف را دارند نوعی دیکتاتوری سیاسی را انجام می‌دهند و تحمل صداهای مخالف خود را ندارند.
 
الهیان در ادامه تصریح کرد: جریان اصلاح‌طلب به دلیل تندروی‌هایی که در طول سال‌های گذشته داشته و مواضع ناحقی را در خصوص جمهوری اسلامی ایران اتخاذ کرده است، قاعدتا نمی‌تواند در مورد تصمیمات کلان سیاسی کشور، اظهار‌نظر کند.
 
وی در پایان تاکید کرد: مردم هنوز فتنه سال 88 و اتفاقاتی که در آن افتاد را از یاد نبرده‌اند، بنابراین جریان اصلاح‌طلب، صلاحیت طرح اینگونه موارد را ندارد.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها