امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۹:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56849
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۶
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، یک فروند هواپیمای وزارت حوادث غیرمترقبه روسیه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، یک فروند هواپیمای وزارت حوادث غیرمترقبه روسیه دیپلمات‌های روسی تخلیه شده از سفارت این کشور در طرابلس، پایتخت لیبی به همراه خانواده‌های آنها را از تونس به مسکو منتقل کرد.

"ایرینا راسیوس" سخنگوی وزارت حوادث غیرمترقبه به خبرنگاران اعلام کرد. در ساعت 5:30 به وقت محلی یک هواپیمای این وزارتخانه از فرودگاه تونس به پرواز درآمد و 51 تن از اتباع روسی، شامل کارکنان سفارت فدراسیون روسیه در لیبی و خانواده‌های آنها را به مسکو منتقل کرد. این هواپیما ساعتی پیش در فرودگاه «دامودیوا» شهر مسکو به زمین نشست.

یک گروه از جوانان لیبیایی روز چهارشنبه به ساختمان نمایندگی دیپلماتیک روسیه در پایتخت لیبی حمله کردند که علت آن خبر کشته شدن یک افسر نیروی هوایی لیبی بود که ظاهرا توسط یک تبعه روس صورت گرفته بود.

معترضان خشمگین اتومبیل پارک شده در کنار درب ورود سفارت روسیه را به آتش کشیدند و به ساختمان حمله کردند. مامورین امنیتی سفارت به طرف مهاجمین تیراندازی کردند که در نتیجه دو تن از آنها کشته و چند نفر زخمی شدند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار