امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۵:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5685
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 138
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه آمریکایی «یو اس ای تودی»، «اف بی آی» روز گذشته (دوشنبه) از خنثی سازی یک توطئه تروریستی خبر داد و اعلام کرد ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه آمریکایی «یو اس ای تودی»، «اف بی آی» روز گذشته (دوشنبه) از خنثی سازی یک توطئه تروریستی خبر داد و اعلام کرد که مردی را دستگیر کرده است که خانه کاروانی و متحرک وی در غرب ایالت «مینه سوتا» پر از سلاح گرم، بمب های دست ساز مشکوک و بمب های بنزینی بوده است.

در این خبر آمده است که «بوفورد راجرز» 24 ساله فردی است که روز جمعه دستگیر و به یک فقره بزهکاری در رابطه با مالکیت سلاح گرم متهم شده است و در زندان به سر می برد.

اف بی آی با اشاره به اینکه دستگیری این فرد به حفظ جان چندین شهروند محلی در مینه سوتا کمک کرد، اعلام کرده است حمله ای که قرار بوده توسط این متهم صورت گیرد، در مراحل برنامه ریزی بوده و هدف این حمله نیز در ایالت مینه سوتا گزارش شده است.

«کایل لوون» سخنگوی دفتر بازرسی فدرال در اظهارات روز گذشته خود بدون پرداختن به جزئیات ماهیت و هدف طرح توطئه تروریستی ادعا شده در مینه سوتا، صرفا اعلام کرده که بر اساس باور مقامات مربوطه، یک طرح تروریستی محلی در جریان بوده است.

بر اساس این خبر، راجرز سابقه محکومیت به دلیل سرقت دارد و به همین دلیل مجوز حمل سلاح گرم نداشته است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها