امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۳:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56851
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از نوشهر، «جونل اوبوگ» بانوی 35 ساله مسیحی کاتولیک اهل کشور فیلیپین در نوشهر اسلام آورد و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از نوشهر، «جونل اوبوگ» بانوی 35 ساله مسیحی کاتولیک اهل کشور فیلیپین در نوشهر اسلام آورد و مسلمان شیعه شد.

وی با حضور در دفتر امام جمعه نوشهر و جاری کردن شهادتین به دین مبین اسلام روی آورد و نام «شیما» را برای خود برگزید.

این بانوی تازه مسلمان شده درباره انگیزه خود برای روی آوردن به دین اسلام گفت: دین اسلام و مذهب شیعه برایم بسیار مهم است و در آن مهربانی‌ها و عطوفت فراوانی یافتم. بیش از یک سال درباره دین اسلام و مذهب شیعه تحقیق و مطالعه کردم و با علم و آگاهی مسلمان شدم.

این بانوی تازه مسلمان شده همچنین در خصوص پوشش و حجاب اسلامی بیان کرد: با پوشش و حجاب اسلامی احساس می‌کنم یک زن کامل شدم و از این طریق به خدا نزدیک‌تر هستم.

وی با بیان اینکه دین اسلام برای زنان احترام زیادی قائل است از علت انتخاب کشور ایران برای زندگی خود گفت: در ایران احساس امنیت بیشتری می‌کنم و در آن به زن‌ها احترام زیادی گذاشته می‌شود و من نیز در ایران خواهم ماند و از اینکه کشور ایران اسلامی را برای زندگی انتخاب کردم بسیار خوشحال هستم.

هومن طاهری افشار همسر این بانوی فیلیپینی تازه مسلمان شده گفت: از طریق خانواده‌ام با همسرم برای زندگی مشترک آشنا شدم و امروز او مسلمان شد و به زودی سایر مراحل قانونی برای اقامتش در ایران و استان را طی خواهیم کرد و زندگی جدید خود را در مازندران شروع می‌کنیم.

امام جمعه نوشهر نیز در این رابطه گفت: اسلام دین حق است و همه باید به این دین بیایند و به کمال برسند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمود مشایخ افزود: دین اسلام آخرین و کامل‌ترین دین برای هدایت بشر است و سعادت حقیقی انسانها در آن قرار دارد.مذهب شیعه مذهب حق است و از همگان دعوت می‌کنیم تا این مذهب را بیشتر بشناسند.

وی درباره مسلمان شدن بانوی فیلیپینی اظهار داشت: این خانم با مطالعات و تحقیقات خود به حقانیت دین اسلام پی برد و با اختیار کامل خود دین اسلام را پذیرفت و ما نیز به وی تبریک گفته و خیر و سعادت دنیا و آخرت را برایش آرزو داریم.

انتهای پیام/2296/خ30
برچسب ها:
آخرین اخبار