امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56869
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۵
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دیوان عدالت اداری، علی اکبر بختیاری در گردهمایی فرزندان شاهد و جانباز و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دیوان عدالت اداری، علی اکبر بختیاری در گردهمایی فرزندان شاهد و جانباز و ایثارگران دیوان عدالت اداری که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، گفت: شما که یادگاران پیشکسوتان جهاد و شهادت هستید، باید مرد عمل باشید و در صحنه های مختلف دفاع از انقلاب و خدمت به مردم با پیروی از عزیزان شهید، جانباز، آزاده و ایثارگران 8 سال دفاع مقدس، گوی سبقت را از دیگران بربایید.

وی افزود: امروز تنها حرف زدن ما را به مقصد نمی‌رساند و همانطور که در مبانی دینی امر شده است، باید مردم را به غیر زبان به امر خیر دعوت کرد.

مدیرکل حوزه ریاست دیوان عدالت اداری با بیان اینکه در همه دوره‌ها عده‌ای فقط حرف زده‌اند، تصریح کرد: در جریان انقلاب این طور بود، در دفاع مقدس هم همین طور و در جریان فتنه 88 نیز اینگونه بود و تا امروز هم ادامه دارد و این کافی نیست، حرف باید مقدمه عمل باشد.

بختیاری خطاب به فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران دیوان گفت: شما باید عملتان با نیت الهی و با اقتدای به ولی امر و رهبر فرزانه انقلاب باشد و اوامر ایشان و عمل شهدا و ایثارگران را تراز اقدامات خود قرار دهید.

وی با بیان اینکه انقلابی بودن افتخار است اما مهم تر از آن انقلابی ماندن است، افزود: بدانید که راه شهیدان، راه سعادت است و از مسیر ولایت می‌گذرد.

مدیرکل حوزه ریاست دیوان عدالت اداری ادامه داد: مراقب باشید خیلی به سبقت در مسائل مادی فکر نکنید، چرا که پدران شما که مشعل‌های هدایت و شناسنامه انقلاب هستند، معنویت را ترجیح دادند و شما نیز صفحه ای از این شناسنامه هستید، بنابراین باید مراقب باشید راه را گم نکنید.

بختیاری با اشاره به اینکه مردم سرمایه اصلی انقلاب هستند یادآوری کرد: همه باید برای خدمت به ملت کمر همت ببندیم و به سهم خود، حواسمان به درد آنان باشد.

وی در ادامه ضمن ارزیابی شرایط سیاسی روز به تبیین بیانات مقام معظم رهبری درباره نرمش قهرمانانه پرداخت و گفت: نرمش قهرمانانه همان راستی آزمایی جبهه استکبار و در در رآس آن آمریکاست که امیدواریم با تدبیر از سوی رئیس جمهور پیگیری و آنچه رضای خدا، مقام معظم رهبری و مردم عزیز است، محقق شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها