امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56879
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۹
تعداد بازدید: 176
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این بازیگر رزمی کار 59 ساله سینمای هنگ کنگ در کنار بازی در نقش اصلی «سی ‌زد12»، تهیه کننده و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این بازیگر رزمی کار 59 ساله سینمای هنگ کنگ در کنار بازی در نقش اصلی «سی ‌زد12»، تهیه کننده و کارگردان آن هم بوده است.

رسانه‌های گروهی هنگ‌کنگ و چین می‌نویسند این اکشن ماجراجویانه و رزمی دنباله‌ای بر فیلم «عملیات کندور» است که در سال 1986 اکران عمومی شد.

فیلم‌نامه فیلم را خود جکی‌چان نوشته و در آن دوباره در نقش عقاب آسیایی ظاهر می‌شود، نقشی که در قسمت اول فیلم مورد توجه تماشاگران قرار گرفت.
 در «سی ‌زد12»کاراکتر عقاب آسیا راهی یک ماموریت سخت و غیرممکن تازه می‌شود. او این بار باید کله‌های برنزی دوازده حیوان سنتی زودیاک چینی را پیدا کند.

به نوشته سایت اینترنتی آسیا فیلمز، عقاب آسیا رهبری یک تیم داوطلب ورزیده را به عهده می‌گیرد تا این اشیاء عتیقه و باستانی را (که از مدت‌ها قبل گم شده‌اند)  پیدا کنند.

گفته می‌شود این اشیاء عتیقه در قصر تابستانی قدیمی هستند. اما ورود به این محل و یافتن آثاری که از قرن هجدهم میلادی گم شده‌اند، کار چندان ساده‌ای نیست.

دو تن از همراهان عقاب آسیا در مقایسه با بقیه از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. یکی از این دو تن بانویی پاریسی و دیگری یک دانشجوی چینی است.
 جکی‌چان در گفت‌وگو با رسانه‌های گروهی گفته «سی زد12» برای هجدهم اکتبر سال جاری میلادی به روی پرده سینماهای آمریکای شمالی می‌رود.

الیور پلات، سیتلین دشل، لورا ویسبکر ، استیو زاش و سنگ وو کوان در دیگر نقش‌های مهم این اکشن ماجراجویانه بازی‌کرده‌اند.

فیلم تازه جکی‌چان در شرایطی به روی پرده سینماها می‌رود که این بازیگر رزمی کار از فعالیت‌های هنری خود به مقدار زیادی کاسته است.

منتقدان سینمایی دلیل اصلی این امر را پیری وی اعلام کرده‌اند و می‌گویند او دیگر نمی‌تواند مثل دو یا سه دهه قبل جنب و جوش و تحرک زیادی داشته باشد.

این کمدین رزمی کار سرشناس آسیای جنوب شرقی، قرار است بزودی در قسمت تازه‌ای از مجموعه فیلم کمدی اکشن پلیسی «ساعت شلوغی» بازی کند.

قسمت چهارم این فیلم هم‌اکنون در مرحله پیش‌تولید قرار دارد و پیش‌بینی می‌شود کلید فیلم‌برداری آن برای سال 2014 زده شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها