امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۷:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5688
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 146
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، مهدیه الهی قمشه‌ای در همایش زن، اقتصاد و خانواده اظهار کرد: خانواده واحد جامعه است ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، مهدیه الهی قمشه‌ای در همایش زن، اقتصاد و خانواده اظهار کرد: خانواده واحد جامعه است و زمانی که خانواده سالم در جامعه نباشد به دنبال آن اقتصاد هم نداریم.

وی با اشاره به وجود خانواده‌های سالم در جامعه افزود: با بهره‌گیری از الگوهای سالم در خاندان ائمه اطهار(ع) به خوبی می‌توان حرمت خانواده‌ها را نشان داد.

شاعر و مولوی شناس تاکید کرد: خدیجه بهترین زن بازرگان در عصر خود بود که این خود نشان از توانایی بالای زنان در مدیریت بازرگانی است.

وی به آیه قرآن اشاره  کرد که خدا فر مده است، انسان را به بهترین شکل آفریدیم و اضافه کرد: در این آیه بدون اشاره به جنسیت، زن و مرد را یکسان دانسته و در کنار یکدیگر قرار داده و هر دو با کار و تلاش می‌توانند جامعه‌ای را ارزشمند کنند.

الهی‌قمشه‌ای ادامه داد: قابلیت‌ها و توانایی‌ها زن و مرد در کنار یکدیگر ثروتی عظیم است، هر چند که نباید بر اساس سود و ضرر باشد.

وی با بیان اینکه معیارها و ارزش‌های والای انسانی در جامعه تغییر کرده است، یادآور شد: انسان باید مارک انسانیت، اخلاق و ایثار بر خود زند تا ارزش خود را به دست آورند.

محقق قرآنی گفت: خانواده‌های سالم را زمانی در جامعه داریم که زن و مرد در خدمت هم شاد و با عشق در فضای شاد و صمیمی زندگی کنند.
انتهای پیام/63007/غ20/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها