امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۶:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56891
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 33
محمدرضا دیانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به اینکه در چهار ماه نخست امسال وضعیت تولیدات نسبت به گذشته بهبود یافته است، اظهار ...

محمدرضا دیانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به اینکه در چهار ماه نخست امسال وضعیت تولیدات نسبت به گذشته بهبود یافته است، اظهار کرد: چهار ماه نخست امسال با حمایت‎های دولت رشدی در تولیدات داشتیم، اما پس از آن و با مسائل سیاسی رخ داده در چند روز اخیر عده‎ای سود‌جو زمزمه‎هایی را مطرح کردند که باید به سمت واردات محصولات خارجی و اقتصاد آزاد برویم.

وی ادامه داد: جو سیاسی حاصل شده پس از سفر رئیس جمهور به آمریکا عده‌ای را به سمت اقتصاد آزاد کشانده، اما باید توجه داشت هیچ‌گونه اتفاقی نیفتاده و باید تمام افراد به اقتصاد مقاومتی توجه ویژه داشته باشند.

رئیس هیئت‌مدیره اتحادیه تولیدکنندگان لوازم خانگی کشور اذعان کرد: بحث‌های سیاسی نباید با مباحث اقتصادی در هم آمیخته شود.

وی اضافه کرد: باید توجه داشت که وضعیت کشور ما به چه صورت است و نباید اقتصاد مقاومتی از یاد برود.

دیانی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد اقتصاد مقاومتی، تأکید کرد: باید سخنان ارزشمند رهبر معظم انقلاب اسلامی در ارتباط با اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کار خود قرار بدهیم و نگذاریم عده‎ای سود‌جو و فرصت‌طلب  اقتصاد کشور را نابود کنند.

وی در پایان ابراز داشت: در چهار ماه نخست امسال دستاورد‎های خوبی نصیب تولید شده، اما خطر در کمین است و اگر مسئولان از تولید حمایت کافی را نداشته باشند، دوباره به وضع قبلی باز می‌گردیم.

انتهای پیام/63015/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار