امروز : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 25
۱۴:۴۹
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 569
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۰
تعداد بازدید: 263
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از سمنان، امروز وزرای کابینه دولت دهم، به شهرستان‏های مختلف استان سمنان سفر می‏کنند تا به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از سمنان، امروز وزرای کابینه دولت دهم، به شهرستان‏های مختلف استان سمنان سفر می‏کنند تا به بررسی مسائل و مشکلات مردم بپردازند.

وزرای دولت در این سفرها، ضمن بررسی روند پیشرفت مصوبات دوره‏های گذشته سفر رئیس‏جمهور و دولت، مشکلات، کمبودها و راه‏های تسریع در روند اجرای مصوبات را در مناطق مختلف این استان پیگیری می‏کنند.

بر این اساس، مصطفی محمدنجار وزیر کشور، محمدحسن طریقت‏منفرد وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به ترتیب با حضور در شهرستان‏های سمنان، دامغان و شاهرود در جریان مسایل و مشکلات این شهرستان‏ها قرار می‏گیرند.

همچنین صادق خلیلیان وزیر جهاد کشاورزی در شهرستان مهدیشهر و مجید نامجو وزیر نیرو در شهرستان گرمسار حضور می‏یابند و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات این شهرستان‏ها قرار می‏گیرند.

این دو وزیر در جلسه شورای اداری این شهرها نیز شرکت ‏می‏کنند.

رستم قاسمی وزیر نفت، محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان و حمیدرضا حاجی‏بابایی وزیر آموزش و پرورش به ترتیب به شهرستان‏های آرادان، میامی و سرخه در این استان سفر می‏کنند.

سخنرانی در جمع مردم سمنان و شاهرود، تشکیل کارگروه‏های تخصصی، نشست پایانی هیئت دولت و تشریح مصوبات و دستاوردهای سفر از مهم‏ترین برنامه‏های کاری رئیس جمهوری در استان سمنان است.

سفرهای استانی رئیس جمهور و هیئت دولت پس از وقفه‌ای یک ساله، بار دیگر با سفر به استان سمنان آغاز شده است.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، آخرین سفر استانی رئیس ‌جمهور در خرداد ماه سال گذشته و به استان خراسان رضوی انجام شد که طولانی‌ترین سفر استانی احمدی‌نژاد محسوب می‏شود.

رئیس‌جمهور در این سفر در بیش از 45 شهر استان خراسان رضوی سخنرانی کرد.
انتهای پیام/2249/و30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها