امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۳:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5690
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 171
محمود اکرامی فر در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به پایان داوری آثار مربوط به فصل زمستان جشنواره فصلی مطبوعات، گفت: هم‌اکنون نتایج داوری‌ها ...

محمود اکرامی فر در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به پایان داوری آثار مربوط به فصل زمستان جشنواره فصلی مطبوعات، گفت: هم‌اکنون نتایج داوری‌ها و کتاب این‌دوره از جشنواره آماده شده است و پیش‌بینی می‌شود تا پایان اردیبهشت ماه اختتامیه هشتمین دوره جشنواره فصلی مطبوعات برگزار شود.

دبیر جشنواره‌ فصلی مطبوعات و خبرگزاری‌ها افزود: هم‌اکنون داوری‌ها به اتمام رسیده است و به استثناء 2 رشته در مابقی رشته‌های نفرات اول تا سوم وجود دارد.

وی یادآور شد: این دوره از جشنواره فصلی مطبوعات مربوط به دوره زمستانه می‌شود.

اکرامی‌فر بیان داشت: برگزاری این جشنواره با یک سری اثرات روانی مطلوبی برای خبرنگاران و به طور کلی فعالان حوزه رسانه همراه است.

وی ادامه داد: مسئولین روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها همیشه در گوشه ذهنشان این است که تیمی از افراد خبره وجود دارند که اثرات آنها را با نیت خیر و مثبت نگری نظاره‌گر هستند و داوری می‌کنند.

وی با بیان اینکه هدف جشنواره فصلی مطبوعات این نیست که نقطه‌ضعف‌ها را ببیند، ابراز داشت: هدف از برگزاری این جشنواره درشت‌نمایی درست‌های حوزه‌ رسانه‌های مکتوب، دیجیتال، خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها است.

اکرامی فر اضافه کرد: ما بیشتر به دنبال بحث‌های تشویقی و تأییدی اثرات فعالان حوزه رسانه هستیم که این در ارتباطات بین‌فردی با خبرنگاران، مدیران مسئول، سردبیران و ...بسیار موثر واقع شده است.

دبیر جشنواره‌ فصلی مطبوعات و خبرگزاری‌ها گفت: ما درصدد گشتیم با برگزاری جشنواره فصلی مطبوعات خوب‌ها را بزرگنمایی کنیم.

وی ادامه داد: مسئولان فقط به دنبال رونمایی کردن از نقطه‌ضعف‌های خبرنگاران و سایر فعالان عرصه رسانه نیستند.

اکرامی‌فر افزود: برگزاری جشنواره فصلی مطبوعات و چاپ کتاب جشنواره علاوه بر اینکه از نظر روانی برای مطبوعات اثرگذار خواهد بود در حیطه کاری و حرفه‌ای آنها تاثیرات مثبتی را خواهد گذاشت.

وی اظهار داشت:‌ آثار در رشته‌های مقاله، سرمقاله، یادداشت، نقد، تیتر، عکس، صفحه‌آرایی، طراحی و کاریکاتور، گفت‌وگو، گزارش خبری و طنز روزنامه‌های کشوری و خبرگزاری‌های دارای مجوز در هر فصل داوری می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها