امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۶:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56913
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 97
سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره حوادث دیروز و صبح امروز که منجر به فوت 5 نفر از شهروندان تهرانی شده است، اظهار داشت: روز ...

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره حوادث دیروز و صبح امروز که منجر به فوت 5 نفر از شهروندان تهرانی شده است، اظهار داشت: روز گذشته در ساعت 17:49 سقوط یک دستگاه بالابر حمل مصالح ساختمانی به سامانه 125 آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و بلافاصله مأموران ایستگاه آتش‌نشانی شماره 28 به محل حادثه اعزام شدند.

وی در تشریح این حادثه افزود: دستگاه بالابر در حال انتقال مصالح به طبقه چهارم ساختمان در حال ساخت بود که ناگهان مصالح ساختمانی از طبقه چهارم به پائین سقوط کرده و منجر به فوت پسربچه‌ای 12 ساله شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران بیان داشت: در ساعت 18:16 این عملیات به پایان رسید.

ملکی در ادامه حوادث روز گذشته خاطرنشان کرد: در ساعت 19:57 برخورد دو دستگاه خودرو در جاده سلوقان به سامانه 125 آتش نشانی اعلام و دو دستگاه خودروی امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی درباره جزئیات این حادثه بیان داشت: یک دستگاه پژو 405 که سه سرنشین داشته است به دلیل نامشخصی از مسیر خارج و با یک بونکر سیمان برخورد و هر سه سرنشین این خودرو گرفتار می‌شوند.

وی ادامه داد: سرنشینان خودرو که سن آنها از 25 تا 35 سال بوده است به دلیل شدت جراحات وارده فوت کردند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران خاطرنشان کرد: این عملیات در ساعت 22 به پایان رسید.

ملکی درباره حادثه سقوط یک کارگر در چاه اظهار داشت: در ساعت 9:27 امروز سقوط یک کارگر در چاه واقع در خیابان مولوی چهار راه قیام به سامانه 125 سازمان آتش‌نشانی اعلام ‌شد که مأموران دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل اعزام ‌شدند.

وی گفت:‌ در این حادثه که در یک مغازه پخت نان فانتزی اتفاق افتاد کارگری در حال بازسازی چاه آب بود که به یکباره دهانه چاه تخریب می شود و کارگر به داخل چاه سقوط می‌‌کند.

ملکی ادامه داد: ‌آتش‌نشانان بلافاصله مشغول عملیات شدند ولی متاسفانه در ساعت 10:30 این کارگر فوت کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها