امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۰:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56926
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۷
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «پرس تی وی»، یکی از مقامات وزارت دفاع فرانسه اعلام کرد که این کشور حدود 7 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «پرس تی وی»، یکی از مقامات وزارت دفاع فرانسه اعلام کرد که این کشور حدود 7 هزار و 500 فرصت شغلی را در سال 2014 در راستای برنامه دراز مدت کاهش هزینه ها تعدیل خواهد کرد.

وی که نخواست نامش فاش شود گفت که بر اساس برنامه ای 6 ساله حدود 7 هزار تا 7 هزار و 500 نظامی و دیگر کارکنان ارتش در سال 2014 تعدیل خواهند شد.

فرانسه دومین ارتش بزرگ اروپا را دارد. در ماه آوریل  «ژان ایو لودریان» وزیر دفاع فرانسه نیز گفته بود که 34 هزار فرصت شغلی باید در راستای این برنامه 6 ساله تعدیل شود.

این اقدام در شرایطی صورت می گیرد که فرانسه به عنوان دومین اقتصاد اروپا با نرخ بالای بیکاری مواجه است و «فرانسوا اولاند» رئیس جمهور فرانسه نیز نتوانسته است در این زمینه اقدام جدی انجام دهد.

«ماریون کارشال لوپن» یک از اعضای پارلمان فرانسه در این مورد گفت: «من تنها می توانم درباره تاثیر اقتصادی سریع (چنین اقداماتی) بر اقتصاد منطقه که هم اکنون نیز به شدت به دلیل بحران اقتصادی و نرخ بالای بیکاری آسیب دیده است، ابراز نگرانی کنم.»

وی افزود: « دولت های چپ گرا و راست گرا با حراج ارتش ما استقلال دیپلماتیک ما را از بین بردند و این به بهای صرفه جویی کوتاه مدت بود و این تاثیر خود را در سالهای آینده نشان خواهد داد. »

شمار بیکاران فرانسوی در سه ماهه سوم سال 2013 به بیش از 3 میلیون نفر رسیده است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها