امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56929
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۹
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، روز پنج‎شنبه این هفته برنامه کتابخانه عموپورنگ با اجرای داریوش فرضیایی و امیرمحمد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، روز پنج‎شنبه این هفته برنامه کتابخانه عموپورنگ با اجرای داریوش فرضیایی و امیرمحمد متقیان طبق روال روزهای گذشته روی آنتن شبکه دو سیما رفت.

در این برنامه تعدادی از بچه‎های مدرسه شین‌آباد از توابع پیرانشهر از جمله اسرین معروفی، سیما مرادی، آرزو طاهر آریایی و اسما دروی که در حادثه آتش‌سوزی به دلیل نقص تجهیزات گرمایشی در روز چهارشنبه، 15 آذر 1391 دچار سوختگی شدند، مهمانان ویژه این برنامه بودند.

در این برنامه یکی از کلیپ‎هایی را که هفته گذشته عمو پورنگ در اماکن تاریخی اصفهان ضبط کرده بود و قرار است در روزهای برگزاری بیست و هفتمین جشنواره فیلم‎های کودکان و نوجوانان از شبکه دو سیما پخش شود، پخش شد. 

عمو پورنگ پس از اعلام حضور خود در بیست و هفتمین جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان از بچه‎های مدرسه شین‎آباد خواست که روی سن برنامه حاضر شوند، وی سپس به گپ‌وگفت با آنها پرداخت و در خصوص اماکن تاریخی اصفهان آز آنها پرسش کرد.

در ادامه فرضیایی از حضور بچه‎های شین‎آباد در جشنواره فیلم کودک اصفهان خبر داد و گفت: مجتبی شهیدی دبیر اجرایی جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان پس از مشاهده بچه‎های شین آباد در برنامه با ما تماس گرفته است و از آنها دعوت کرده که در جشنواره فیلم کودکان و نوجوان اصفهان شرکت کنند. بچه‎های مدرسه شین‌آباد نیز از دعوت دبیر جشنواره  و حضور دوباره خود در اصفهان خوشحال شدند.

فرضیایی سپس از آنها خواست که در آخر برنامه دعا کنند، بچه‎های شین‎آباد نیز  سلامتی خود را به عنوان دعا مطرح کردند و با زبان کودکانه گفتند"خدایا ما زودتر خوب شویم"

به گزارش فارس، بچه‎های شین‎آباد که تجربه حضور در اصفهان را برای معالجه دارند، با شرکت در جشنواره فیلم کودک دومین حضور خود را در اصفهان رقم می‎زنند.

حضور در اصفهان اگرچه برای آنها یادآور خاطره‎های تلخ است، اما جشنواره فیلم کودک اصفهان این‎بار برای آنها قطعا شادی آور و مهیج خواهد بود.
انتهای پیام/63019/ب30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها