امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56941
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۹
تعداد بازدید: 131
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با وجود کوتاه بودن نقش این بازیگر جوان، کاراکتر وی در قصه کمدی اکشن و ماجراجویانه «خنگ و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با وجود کوتاه بودن نقش این بازیگر جوان، کاراکتر وی در قصه کمدی اکشن و ماجراجویانه «خنگ و خنگ‌تر2» بسیار مهم است.

تهیه کنندگان فیلم می‌گویند از آن جا که این نقش کوتاه اهمیت بسیار زیادی در قصه ماجراهای آن دارد، تصمیم گرفتند ایفای آن را به لاورنس واگذار کنند.

حضور جنیفر لاورنس در نقش کوتاهی در «خنگ و خنگ‌تر 2» باعث تعجب و شگفتی اهل فن و تحلیل‌گران سینمایی شده است.

آن‌ها می‌گویند با توجه به شهرت فراوانی که این بازیگر 23 ساله در یک سال اخیر کسب کرده، حضورش در چنین نقش کوتاهی باعث حیرت است.

اما خود بازیگر می‌گوید از یک طرف طرفدار فیلم «خنگ و خنگ‌تر» بوده و از طرف دیگر نقش کوتاه او بسیار جذاب و مقبول است. او به این دو دلیل بازی در فیلم را قبول کرده است.

با آن که خبر حضور لاورنس در قسمت دوم «خنگ و خنگ‌تر» سر و صدای زیادی به پا کرده ، ولی هنوز کسی اطلاعی از نوع نقش و کاراکتر وی در این فیلم ندارد.

کلید فیلم‌برداری «خنگ و خنگ‌تر برای» دو هفته قبل در شهر آتلانتا زده شد و گفته می‌شود گروه سازنده تا یک ماه دیگر، به کار فیلم‌برداری ادامه می‌دهند.

جیم کری و جف دانیلز دو بازیگر اصلی نسخه اصلی، در قسمت دوم آن هم دوباره در نقش دو دوست صمیمی و خنگ بازی می‌کنند.

آن ها در این قسمت از فیلم وارد یک ماجراجویی تازه کمدی و اکشن شده و وارد دنیای زیرزمینی یک سازمان خلافکار غیرقانونی می‌شوند.

گفته می‌شود جنیفر لاورنس در قصه قسمت دوم فیلم، در نقش دوران جوانی کاراکتر فریدا فلچر بازی می‌کند.در قسمت اول فیلم، این نقش را کاتلین ترنر بازی کرد.

نکته جالب این است که خود کاتلین ترنر هم در قسمت دوم فیلم بازی دارد و دوباره در نقش کاراکتر فریدا فلچر ظاهر می شود.او در قسمت اول فیلم، به کمک دو کاراکتر اصلی قصه آمده بود.

برادران فارلی (پیتر و باب) «خنگ و خنگ‌تر 2» را براساس فیلم‌نامه‌ای از خودشان کارگردانی می‌کنند. هنوز زمانی برای اکران عمومی این فیلم تعیین نشده است.

جنیفر لاورنس سال قبل با اکشن ماجراجویانه «بازی‌های هانگر» به صورت یک چهره سرشناس در آمد و جایزه اسکار بهترین بازیگر زن را برای درام خانوادگی «کتابچه راهنمای خوش بینی» دریافت کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها