امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۵:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56957
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای ضمن تبریک ایام هفته نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای ضمن تبریک ایام هفته نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به ملت شریف ایران اسلامی و همکاران پرتلاش و خدوم این نیرو به مناسبت گرامیداشت این هفته، خدمات وی‍‍ژه خود را در طول این ایام به شرح ذیل ارائه می‌کند.

ساعت فعالیت سامانه خدمات الکترونیک واقع در جنب سازمان به منظور کسب اطلاع مشمولان از آخرین وضعیت خدمتی خود، تا ساعت 16 افزایش می‌یابد.

کارشناسان سامانه تلفن گویا به شماره 09680 در طول ایام این هفته تا ساعت 18 آماده ارائه مشاوره به متقاضیان در زمینه قوانین و مقررات خدمت وظیفه عمومی است.

مشاوران سازمان وظیفه عمومی آماده ارائه مشاوره در مورد ابهامات شما در زمینه خدمت وظیفه‌عمومی در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.police.ir و همچنین پاسخگوئی به سوالات شما در همین زمینه خواهند بود.

بر اساس این اطلاعیه مشمولان در صورت نیاز به ملاقات حضوری با مسئولان و کارشناسان سازمان وظیفه‌عمومی، می‌توانند به پایگاه اطلاع‌ رسانی سازمان به نشانی www.police.ir مراجعه کرده و درخواست خود را در بخش ملاقات مردمی ثبت کنند تا در صورت تشخیص موضوع از آنان دعوت به عمل خواهند آمد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار