امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۷:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56973
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۹
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی فارس، این نمایشگاه به همت بنیاد کودک ایران و به مناسبت روز جهانی کودک (16 مهر ماه) برپا شده است و این بنیاد از مشارکت و ...

به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی فارس، این نمایشگاه به همت بنیاد کودک ایران و به مناسبت روز جهانی کودک (16 مهر ماه) برپا شده است و این بنیاد از مشارکت و همراهی جمعی از سینماگران و عکاسان شناخته شده کشور در راستای منافع کودکان نیازمند و مستعد استفاده کرده است.

داریوش مهرجویی، رضا کیانیان، هدیه تهرانی، نیکی کریمی، پارسا پیروزفر، لاله اسکندری، بهاره رهنما، پریوش نظریه، حامد بهداد، ملیکا شریفی‌نیا، آهو خردمند، محمدرضا غفاری، مهران غفوریان، مهدی احمدی، مهراب قاسم‌خانی، محمدعلی سجادی، نادر سلیمانی و فرشاد فدائیان از جمله سینماگرانی هستند که در این رویداد هنری شرکت دارند و در میان عکاسان کشور نیز اسامی عکاسان شناخته شده ای چون مریم زندی، سیف‌الله صمدیان، عزیز ساعتی، ساعد نیک‌ذات، ابراهیم صافی، مسعود پاکدل و سیامک زمردی به چشم می خورد که آثارشان را برای حمایت از کودکان مستعد به فروش گذاشته اند.

این نمایشگاه با پیام «یک کمک کوچک، یک تأثیر بزرگ» شاهد حضور هنرمندانی است که با احساس مسئولیتی اجتماعی گرد هم جمع شده اند تا یاری گر کودکان مستعد اما نیازمندی باشند که آینده ایران اسلامی را خواهند ساخت.

اگر چه یکی از مهمترین نکات هر نمایشگاه فروش آثار، چگونگی قیمت گذاری روی آثار هنری است اما با توجه به این که این نمایشگاه تنها به منظور حمایت از کودکان نیازمند برپا شده است، قیمت گذاری آثار نیز به شکل همت عالی تعریف شده است و هر تابلو به بالاترین قیمت پیشنهادی در روز آخر نمایشگاه فروخته خواهد شد. به این ترتیب خریداران این آثار علاوه بر مشارکت در یک حرکت انسان دوستانه، صاحب یک اثر هنری از یک هنرمند شناخته شده کشور خواهند شد که می تواند در آینده نیز دارای ارزش افزوده باشد.

به گزارش فارس، این نمایشگاه روز گذشته 11 مهرماه در بنیاد کودک گشایش یافت و تا 16 مهرماه ادامه خواهد داشت.

علاقه مندان برای بازدید و خرید از آثار ا ین نمایشگاه می توانند به این بنیاد واقع در خیابان سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، خیابان گلشن، کوچه گلزار، شماره 20 مراجعه کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها