امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۶:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56974
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۹
تعداد بازدید: 87
علی زارعان، مدیر گروه کودک و خردسال شبکه‌ دو در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره تولید لوازم‌التحریر با تصاویر کلاه ...

علی زارعان، مدیر گروه کودک و خردسال شبکه‌ دو در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره تولید لوازم‌التحریر با تصاویر کلاه قرمزی و سنجد، بیان داشت: دفاتر این برند ایرانی _ اسلامی به زودی منتشر و طی مراسمی رونمایی خواهد شد.

وی اضافه کرد: برای همه محصولات نوشت‌افزارهای ایرانی _ اسلامی کلاه قرمزی و سنجد، نظیر کیف مدرسه، جامدادی، برچسب و سایر محصولات در حال برنامه‌ریزی هستیم که طراحی‌ها باید به تأیید صاحبان اثر یعنی ایرج طهماسب و حمید جبلی برسد.

زارعان ادامه داد: لوازم‌التحریرهایی که برای استفاده دانش‌آموزان و دانشجویان تولید می‌شوند، از همه لحاظ باید مورد تأیید باشند چراکه نوشت‌افزارها حتماً باید دارای بار فرهنگی مناسب باشند و تنها یک تصویر ساده از یک کاراکتر نباشد.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه نظرتان درباره تولید نوشت‌افزارهای ایرانی _ اسلامی چیست، گفت: تولید لوازم‌التحریر با برند ایرانی یک ضرورت و یک نیاز است و تعدد و تنوع آن هم بسیار مفید و حتی ضروری است.

وی افزود: از روزی که نوشت‌افزارهای ایرانی _ اسلامی وارد بازار شده‌اند، شبکه دو صدا و سیما جزو وظایف جدی خود دید که از این محصولات فرهنگی حمایت کند و در همه برنامه‌ها به این محصولات پرداخته شده است و حتی جشنواره و نمایشگاه «تحریر ایرانی» را هم پوشش خبری داد.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها