امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۰:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5698
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 139
علی‌اکبر مهیمنی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند با بیان علت موفقیت خود به عنوان معلم نمونه استانی اظهار داشت: شرکت در مسابقات پژوهشی، ...

علی‌اکبر مهیمنی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند با بیان علت موفقیت خود به عنوان معلم نمونه استانی اظهار داشت: شرکت در مسابقات پژوهشی، تالیف مقالات در زمینه‌های مختلف و شرکت در مسابقات فرهنگی، هنری و علمی از جمله این علت‌ها بوده است.

وی با بیان اینکه تاکنون موفق به تالیف 35 مقاله شده است، گفت: این مقالات با موضوعات دینی، اجتماعی، اخلاقی و تربیتی تنظیم و تالیف شده است.

کسب چهار مقام کشوری و شش مقام استانی

معلم نمونه خراسان جنوبی ادامه داد: در زمینه مقاله‌نویسی و فعالیت‌های پژوهشی دارای چهار مقام کشوری و شش مقام استانی هستم.

مهیمنی با بیان اینکه 21 سال سابقه خدمت در آموزش و پرورش را دارد، یادآور شد: هم‌اکنون به عنوان دبیر زبان و ادبیات فارسی در دبیرستان نمونه تربیت، دبیرستان امام علی(ع) امیرآباد و هنرستان خیامی مشغول به خدمت هستم.

وی گفت: در مورد نقش انفاق از دیدگاه قرآن و احادیث مقاله پژوهشی نوشته و با نوشتن این مقاله رتبه دوم کشوری را کسب کرده است.

کسب رتبه سوم کشوری در اجلاس سراسری نماز

معلم نمونه خراسان جنوبی اضافه کرد: با شرکت در اجلاس سراسری نماز و با ارائه مقاله در این مورد رتبه سوم کشوری و رتبه نخست استانی را کسب کرده است.

مهیمنی با بیان اینکه مشکلاتی برای رسیدن به این موفقیت وجود داشته، یادآور شد: از جمله این مشکلات حمایت نشدن فعالیت‌های تحقیقی و پژوهشی و کمتر توجه کردن به نقش و جایگاه معلم بوده است.

وی در ادامه متذکر شد: در هشت سال دفاع مقدس شرکت داشته و به درجه رفیع جانبازی نائل شده است.

حضور پر شور فرهنگیان در انتخابات

معلم نمونه خراسان جنوبی پیشنهاد کرد: مسولان برای فعالیت‌های پژوهشی و تحقیقاتی ارزش و جایگاه ویژه‌ای قائل شوند تا مشوقی برای معلمان در انجام کارهای فرهنگی و علمی باشند.

مهیمنی گفت: باید سهمیه معلمان نمونه در شهرستان بیرجند با توجه به بزرگی منطقه و تعداد زیاد معلمان در گروه‌های مختلف درسی افزایش یابد.

وی با تشکر از کسانی که در این راه به او کمک کرده‌اند، اذعان داشت: در راه رسیدن به این موفقیت خانواده و اساتید بزرگم سهم بسزایی داشته و دارند.

معلم نمونه خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: از تمام فرهنگیان و دانش‌آموزان درخواست حضوری پرشور همراه با بینش سیاسی و اجتماعی دقیق در انتخابات را دارم.
انتهای پیام/2248/ن20
برچسب ها:
آخرین اخبار