امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۸:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57032
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 49
حنیف عمران‌زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص عدم صعود استقلال به فینال لیگ قهرمانان آسیا و ...

حنیف عمران‌زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص عدم صعود استقلال به فینال لیگ قهرمانان آسیا و مسائل مختلف صحبت‌های زیر را انجام داد:

فارس:بعد از بازی خیلی بازیکنان مصاحبه نکردند و از میکسدزون رد نشدند. چرا؟

من دلیلش را نمی دانم ولی زمانی که من از استادیوم بیرون می رفتم دیگر داشت صبح می شد!

فارس: چرا؟

من و هاشم بیک زاده به تست دوپینگ رفتیم و اصلا در رختکن نبودیم. باور کنید بیشتر از 2 ساعت در اتاق تست دوپینگ بودیم و زمانی که بیرون آمدم خیابان‌های خلوت بود و در ورزشگاه هیچکس هم نبود.10 دقیقه  هم نشد که به خانه رسیدم.

فارس:چطور شد که بازی مساوی شد و منجر به عدم صعود استقلال به فینال؟

ما نیمه اول خیلی موقعیت داشتیم. دقایق 7،4،2 و 11 موقعیت های خوبی داشتیم که تبدیل به گل نشد.در بازی رفت هم همین اتفاق افتاد. کل بازی دست ما بود ولی یک توپ آوردند و رفت توی گل. بعد از آن گل کار خیلی سخت شد.فکر می کنم خیلی بدشانسی آوردیم.

فارس: یعنی حقتان صعود بود؟

واقعا مستحق صعود بودیم. البته آن تیم هم خیلی خوب کار کرد و انصافا گردن کلفت بود.
 فارس: به لحاظ فنی نه اما به لحاظ حرفه ای واقعا حقتان صعود به فینال بود. خیلی ها اعتقاد دارند استقلال به فاصله فوتبال کره و ایران باخت...

شما نگاه کنید خرجی که آنها برای فوتبالشان می کنند چقدر است. امکانات ما مقابل آنها صفر است. بخواهم در این مورد حرف بزنم یک کتاب است. بهتر است کارشناسان نظرشان را بگویند ولی شما آمار و ارقام بودجه تیم هایی که در لیگ قهرمانان حضور پیدا می کنند را بگیرید و با استقلال قیاس کنید.

فارس:اما با همه این صحبت‌ها هواداران استقلال خیلی ناراحت بودند..

آنها حق دارند ولی شرایط ما را هم ببینند. مگر تا اینجا که بالا آمدیم کار کوچکی انجام دادیم؟خیلی‌ها که برای استقلال کری می خوانند و دعا دعا می‌کردند که به فینال نرسیم خواب حضور در نیمه‌نهایی آسیا را هم نمی‌بینند. من فقط بگویم دست هواداران استقلال درد نکند که با حضورشان به بازیکنان دلگرمی دادند. باور کنید ما بازیکنان می دانستیم جمعیت زیادی به ورزشگاه می آید. نیازی نبود که از آنها بخواهیم از ما حمایت کنند. خودشان همه چیز را می دانند. از طریق شما هم از آنها عذر خواهی می کنم و امیدوارم در لیگ زحماتشان را جبران کنیم.

فارس:در خصوص صحنه پنالتی صحبت کن.

در آن صحنه خیلی سعی کردم نزدیک بازیکن حریف نشوم ولی او خوب نفوذ کرد و به عمق زد. فکر می کنم او در آن صحنه از تجربه اش استفاده کرد.

فارس: برخورد کره‌ای ها هم بعد از بازی با بازیکنان استقلال جالب بود.

آنها چه در بازی رفت و چه در این بازی رفتار خوبی با ما داشتند.بعد از بازی هم با تک تک اعضای تیم ما دست داند و خسته نباشید گفتند.

فارس: با این شرایط وضعیت استقلال در لیگ را چطور می‌بینی؟

ما در لیگ برتر مدعی هستیم مثل هر سال. فقط خدا کند سازمان لیگ طوری برنامه ریزی نکند که چون 3 بازی ما عقب افتاده تار و مار شویم.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها