امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۳:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57047
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۷
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جمال قمره وزیر گردشگری تونس برای شرکت در چهارمین کمیته فنی گردشگری جمهوری اسلامی ایران و تونس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جمال قمره وزیر گردشگری تونس برای شرکت در چهارمین کمیته فنی گردشگری جمهوری اسلامی ایران و تونس عازم تهران شد.

وزیر گردشگری تونس را در این سفر هیئتی 9 نفره از وزارتخانه‌های گردشگری، خارجه و بهداشت عمومی تونس همراهی می‌کند.

جمال قمره در این سفر علاوه بر دو دور نشست کاری با رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و امضای اسناد همکاری از برخی جاذبه های گردشگری نیز در کشورمان بازدید خواهد کرد.

وی پیش از عزیمت به تهران اعلام کرد گسترش و تعمیق روابط با جمهوری اسلامی ایران در همه زمینه ها از جمله گردشگری هدف دولت تونس است و این سفر برای اثبات مجدد عزم جدی تونس در تقویت مناسبات به ویژه در عرصه تبادل فرهنگی و مردمی با ایران صورت می گیرد.

سفر وزیر گردشگری تونس نخستین سفر یک مقام بلندپایه خارجی و مسئول گردشگری به کشورمان در دولت یازدهم است.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در تونس تبادل فرهنگی را از اساسی‌ترین و طبیعی‌ترین عرصه‌های همکاری دو کشور دانست و افزود: مشترکات فراوان فرهنگی، دینی و تمدنی ایران و تونس زمینه بسیار خوبی را برای آشنایی و رفت و آمد دو ملت با یکدیگر فراهم می‌کند.

‌پیمان جلبی با اشاره به سفر وزیر گردشگری تونس به ایران آ« را در راستای تلاش‌های جدی به منظور تقویت و گسترش روابط مردمی دوجانبه خواند و گفت: در طول دو سال گذشته دهها هیات در زمینه های مختلف با هدف تقویت آشنایی متقابل دو ملت ایران و تونس بین دو کشور مبادله شده است.  
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها