امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۷:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5706
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 152
فاطمه رخشانی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس در مورد حذف ماماها و پرستاران از تیم 17 نفره پزشک خانواده اظهار داشت: این حرف را چه کسی گفته و ...

فاطمه رخشانی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس در مورد حذف ماماها و پرستاران از تیم 17 نفره پزشک خانواده اظهار داشت: این حرف را چه کسی گفته و اگر هم گفته شده اشتباه متوجه شده‌اید.

وی ادامه داد: تیم پزشک خانواده شامل متخصص بهداشت محیط، تغذیه، بهداشت حرفه‌ای و غیره بود. تنها چیزی که حذف نمی‌کنیم پرستار و ماما در کنار پزشک عمومی است چرا که به مراقبتهای بهداشتی این گروه در تیم پزشک خانواده نیاز داریم و بقیه تیم را حذف کرده‌ایم تا این افراد در بدنه شبکه ارائه خدمات وزارت بهداشت یعنی مراکز بهداشتی درمانی به مردم خدمت رسانی کنند.

رخشانی تصریح کرد: در عین حال با توجه به اینکه پرستار کم داریم بیشتر از ماماها و متخصصان بهداشت خانواده در تیم پزشک خانواده بهره خواهیم برد.

معاون وزیر بهداشت در پاسخ به اینکه آیا نسخه جدیدی با عنوان 03 برای اجرای پزشک خانواده در راه است گفت: نسخه 03 هرگز نخواهیم داشت و طبق قانون تغییراتی را که در حین اجرای برنامه لازم بدانیم در نسخه 02 اعمال می‌کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار