امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۱:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57064
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 58
احمد اسدیان یکی از سه گزینه نهایی کمیته عمومی و دفاعی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس برای دادستانی دیوان محاسبات در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری ...

احمد اسدیان یکی از سه گزینه نهایی کمیته عمومی و دفاعی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس برای دادستانی دیوان محاسبات در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حضورش در نشست این کمیسیون گفت:‌ برنامه خود را به صورت کتبی به کمیسیون برنامه و بودجه ارائه کرده‌ام.

وی حفاظت و پاسداری از بیت‌المال، صیانت از اموال عمومی و نظارت بر نحوه صحیح هزینه بودجه کشور در دستگاه‌های دولتی و عمومی را از جمله اولویت‌های خود درصورت حضور در دادستانی دیوان محاسبات عنوان کرد.

اسدیان از لزوم آموزش مدیران دستگاه‌های اجرایی سخن گفت و افزود: اقدامات لازم برای پیگیری از وقوع تخلفات مالی را با آموزش مدیران و دست‌اندرکاران مالی دولت و آشنا کردن آنها با تخلفات در صورت حضورم در دادستانی دیوان محاسبات در دستور کار قرار می‌دهم.

وی با بیان اینکه هر سه گزینه کمیته امور عمومی و دفاعی کمیسیون برنامه و بودجه در نشست این کمیسیون حضور خواهند یافت، گفت: زمان حضورم در جلسه کمیسیون یکشنبه هفته آینده خواهد بود.

اسدیان از راه‌اندازی سازوکار آموزشی برای آموزش به مدیران مالی دستگاه‌ها سخن گفت و افزود: در صورت حضورم در دادستانی دیوان محاسبات با آقای رحیمی رئیس دیوان تعامل داشته و با همفکری مباحث را دنبال خواهم کرد.

وی با بیان اینکه دیوان محاسبات به دنبال مچ‌گیری از مسئولان نیست، اظهار داشت: دیوان نمی‌خواهد برای مدیری دام پهن کند، در واقع دیوان محاسبات به دنبال اصلاح سیستم اداری است تا بتوان شاهد دستگاه‌هایی پاک و سالم در کشور باشیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها