امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۵:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57076
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۳
تعداد بازدید: 29
اسماعیل کوثری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به برخی تبلیغات ...

اسماعیل کوثری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به برخی تبلیغات دروغین درباره تعویق تحریم‌های جدید آمریکا به دلیل مذاکره با ایران گفت: از همان زمانی که بحث رابطه با ایران در آمریکا مطرح شد این مسئله از سوی آنان مطرح شد که ایران به دلیل تحریم‌های آمریکا به سمت مذاکره روی آورده است.

وی افزود: درحالی که موضع ایران در مذاکرات دوجانبه بر اساس احترام دوجانبه و متقابل بوده و ایران هیچگاه از مواضع خود کوتاه نیامده است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آمریکایی‌ها هم‌اکنون در داخل خود دچار مشکلات فراوانی هستند و به دلیل اختلافات داخلی دولت این کشور تعطیل شده است.

کوثری گفت: با این حجم از اختلافات، امکان هماهنگی بین دولت آمریکا و کنگره برای به تعویق انداختن تحریم‌های ایران وجود ندارد.

وی افزود: ما نباید با یک لبخند خباثت‌ها و دشمنی‌های آمریکا را با ملت ایران فراموش کنیم. خباثت‌هایی که از ابتدا همواره وجود داشته است و هیچگاه حاضر نبودند تا از مواضع خود عقب‌نشینی کنند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: مذاکرات ما باید از موضع قدرت و عزت ملی در مقابل آمریکایی‌ها باشد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار