امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۶:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57091
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۱
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «محمدجواد ظریف» وزیر امور خارجه کشورمان در تازه‌ترین گزارشش در مورد سفر به نیویورک، در صفحه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «محمدجواد ظریف» وزیر امور خارجه کشورمان در تازه‌ترین گزارشش در مورد سفر به نیویورک، در صفحه فیسبوک خود نوشت:
دوستان سلام
ساعت 8 و نیم صبح جمعه به وقت نیویورک و 4 بعدازظهر به وقت ایران عزیز است. نمی دانم دقیقاً کجا هستم و یا ساعت به وقت محلی چیست. قرار بود گزارش بعدی را در تهران بنویسم. اما متوجه شدم که هواپیما امکان وصل شدن به اینترنت را دارد. لذا از فاصله 10هزار متری از سطح دریا در میان اقیانوس اطلس مراتب ارادت خود را تقدیم می کنم. پرواز از نیویورک 3 ساعت تأخیر داشت و ممکن است به پرواز بعدی به تهران نرسیم. به هرحال به یک شکل باید خود را به تهران برسانیم چون از صبح شنبه باید پشت سر هم در جلساتی با رییس محترم جمهور، دبیر محترم شورای امنیت، ریاست محترم مجلس و شورای معاونین وزارت امورخارجه و بعد هم در برنامه زنده سیما شرکت کنم.

به هر حال، مقصود فقط عرض سلام بود از این بالا.
خدا یار و نگهدار شما و ایران عزیر باد.

ظریف در گزارش‌های قبلی خود سفر تیم ایرانی به نیویورک را مثبت ارزیابی کرده و گفته بود فضای جهانی به سود ایران تغییر کرده است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها