امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۳:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57098
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۵
تعداد بازدید: 115
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، محمدحسین قیطاسی بعد ازظهر امروز در جمع فرهنگیانی که در دوران دفاع مقدس در مناطق ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، محمدحسین قیطاسی بعد ازظهر امروز در جمع فرهنگیانی که در دوران دفاع مقدس در مناطق جنگی خدمت کرده‌اند، اظهار داشت: فرهنگیانی که در این مراسم حضور دارند، در دوران دفاع مقدس در طول سال تحصیلی در مناطق جنگی خارج از کلاس درس و در بیابان‌ها و چادرها مشغول تدریس بودند.

قیطاسی ادامه داد: من در دهه 60 شاگرد این اساتید بوده‌ام و این معلمان از خانه خود جدا می‌شدند و مشغول تدریس به دانش آموزان مناطق جنگی بودند.

به گفته رئیس آموزش و پرورش شهرستان سرپل‌ذهاب، جان‌فشانی این معلمان کمتر از رزمندگان نبوده است و این افراد در کنار رزمندگان به مردم خدمت می‌کردند.

وی خاطرنشان کرد: پرونده هر کدام از این فرهنگیان حدود 15 روز زمان نیاز دارد تا بررسی‌های کارشناسی بر روی آن صورت بگیرد و تسهیل و تسریع روند امور سرلوحه کار ما قرار دارد.
یک معلم بازنشسته نیز در این مراسم گفت: در چندین دوره قبل نماینده‌های مردم حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی کاری برای به نتیجه رسیدن پرونده فرهنگیان شاغل در مناطق جنگی در دوران دفاع مقدس انجام ندادند.

فریدون پیری با بیان اینکه طبق مصوبه هیئت دولت باید حق و حقوق این تعداد از فرهنگیان داده شود، افزود: کارها در آموزش و پرورش علی‌رغم تلاش‌های فتح‌الله حسینی نماینده مردم قصرشیرین در مجلس برای به رسیدن این تعداد از فرهنگیان به حقوق خود، کند پیش می‌رود.
انتهای پیام/2700/ی30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها